نواخته شدن زنگ آغاز سال تحصیلی جدید (زنگ ایثار و مقاومت) در شهرستان شوط

نواخته شدن زنگ آغاز سال تحصیلی جدید (زنگ ایثار و مقاومت) در شهرستان شوط
زنگ آغاز سال تحصیلی جدید (زنگ ایثار و مقاومت)توسط حسن عبدالهی اصل فرماندار شهرستان شوط در دبیرستان هیات امنایی کوثر شوط نواخته شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوط،روز دوشنبه یک مهر  مراسم بازگشایی مدارس و نواختن زنگ مهر در دبیرستان دخترانه 'کوثر' شهر شوط برگزار شد

 حسن عبدالهی اصل فرماندار شهرستان شوط گفت: آغاز سال تحصیلی را که متقارن با هفته دفاع مقدس و ماه محرم است را گرامی می‌داریم و امیدواریم دانش آموزان با تاسی و الگوگیری از شهدای کربلا و شهدای مدافع وطن و حرم در مسیر توسعه و پیشرفت گام بردارند.

حسن عبدالهی اصل  خاطرنشان کرد: با توجه به اجرای طرح تحول بنیادین نظام آموزشی ما به سمت یادگیری، تفکر و علم و اندیشه حرکت کرده است و مسئولان آموزشی نیز باید تلاش بیشتری در توسعه این عرصه داشته باشند.

فرماندار شوط ، خردمندی و علم آموزی را از ابزارهای مهم درتوسعه و پیشرفت یک جامعه دانست و گفت: امروز ۱۲ هزار دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی در این شهرستان به مدرسه می روند.

عبدالهی اصل بیان کرد: دانش‌آموزان سرمایه‌های اصلی کشور محسوب می‌شوند و نقش معلمان عزیز در این راستا هم خطیر و هم ارزشمند است چراکه با یک نگاه اجمالی به جامعه می‌بینیم که هرچه جامعه پیشرفت و توسعه داشته مدیون معلمان عزیز بوده است.