پیرو اجرای طرح فاصله گذا ری اجتماعی و اعمال محدودیت تردد در مبادی ورودی شهرستان شوط

💢فرماندار به همراه اعضای شورای تامین شهرستان شوط از ایستگاه بارزسی محور شوط به چالدران بازدید کردند.

💢فرماندار به همراه اعضای شورای تامین شهرستان شوط از ایستگاه بارزسی محور شوط به چالدران بازدید کردند.

فرماندار شهرستان شوط در جریان بازدید از ایستگاه بارزسی سلامت در مبادی ورودی شهر شوط از مسیر چالدران گفت: مطابق مصوبه ستاد کشوری مبارزه با کرونا و اجرای طرح  فاصله گذاری اجتماعی ،همه ورودی‌های این شهرستان برای جلوگیری از ورود مسافران و شیوع بیماری کرونا تحت کنترل است و مردم همچنان در خانه‌ها بمانند.

عبدالهی اصل از شهروندان خواست با مجموعه‌ای که در ایست و بازرسی محور شوط به چالدران  مستقرشده اند نهایت همکاری را داشته باشند تا اجرای ماموریت آن‌ها همراه با موفقیت برای حفط سلامتی مردم باشد.

عبدالهی اصل اظهار داشت: خانواده و اشخاصی که مهمان خانواده‌های مردم شریف شهرستان شوط هستند در سریعترین زمان شهرستان را ترک و راهی مناطق محل سکونت خود در دیگر نقاط کشور شوند در غیر اینصورت مشمول محدویت‌های دستور العمل کاهش زنجیره ویروس کرونا خواهند شد و طی آن خودرو آن‌ها با توقیف یک ماه و جریمه ۵ میلیون ریالی پلیس مواجه خواهند شد.

وی همچنین افزود:بر اساس دستوررالعمل ابلاغی  کمیته اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مبارزه با کرونای استان  و مصوبه شورای تامین شهرستان شوط، ورود افراد غیر بومی به شهرستان شوط و مسافرین ممنوع و در این رابطه کنترل های لازم توسط نیروی انتظامی، بهداشت و درمان، هلال احمر و شهرداری در ورودی های شهر اعمال و از ورود افراد غیر بومی جلوگیری خواهد شد.