جلسه بررسی مسائل و مشکلات روستای قره آغاج شهرستان شوط

جلسه بررسی مسائل و مشکلات روستای قره آغاج شهرستان شوط
جلسه بررسی مسائل و مشکلات روستای قره آغاج شهرستان شوط #با حضور فرماندار ، بخشدار قره قویون، روسای تعدادی از ادارات ،دهیار و اعضای شورای اسلامی و اهالی و ریش سفیدان این روستا در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛

 فرماندار شهرستان شوط ضمن تسلیت ایام  ماه محرم در این جلسه بیان کرد: هدف از برگزاری چنین جلساتی حضور روسای ادارات در بخش هایی است که مردم با مسائل و مشکلاتی مواجه هستند. روسای ادارات با حضور در منطقه می توانند راه حل بهتری برای مسائل و مشکلات پیدا کرده و مردم نیز این حس را خواهند داشت که مسولان شهرستان به فکر حل معضلات آنان هستند.

حسن عبدالهی اصل ضمن تقدیر از بخشدار قره قویون جهت برگزاری چنین جلساتی اظهار کرد: شوراها و دهیاران با توجه به اینکه با مسائل و مشکلات منطقه بهتر آشنا هستند و به عنوان نماینده روستاها حضور دارند، بهتر می توانند مشکلات هر روستا را انتقال دهند.

فرماندار شهرستان شوط‌ در این نشست با بیان این که دولت همواره توجه ویژه ای به رشد و توسعه روستاها و رفع مشکلات نقاط محروم دارد گفت :  برخورداری از امکانات حق هر فرد در شهر و روستا است و بایستی مسئولان در این زمینه تلاش و پیگیری نمایند.

در ادامه جلسه  مواردی از قبیل ؛ مشکل کمبودآب شرب روستا، اجرای طرح هادی روستایی، ساخت و ساز های غیرمجاز در حریم رودخانه و اراضی ملی، برداشت غیرمجاز شن و ماسه از بستر رودخانه، جابجایی تیربرق ها ، تخصیص اعتبار برای عملیات جدولگذاری ... مطرح و بحث و بررسی شد.