◾️نشست مشورتی بانوان شهرستان شوط با حضور حسن عبدالهی اصل فرماندار شوط

◾️نشست مشورتی بانوان شهرستان شوط با حضور حسن عبدالهی اصل فرماندار شوط
‌به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: جلسه نشست عبدالهی اصل فرماندار با بانوان شهرستان شوط در محل فرمانداری برگزار شد.

◾️فرماندار شهرستان شوط:

 زنان دربحران کرونا نقش مدیران قوی و توانمند را ایفا نموده اند/نقش اصحاب رسانه و شبکه های مجازی در بحران کرونا قابل تحسین است/ تقارن دهه فجر با هفته زن پیام مهمی دارد

‌به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: جلسه نشست عبدالهی اصل  فرماندار با بانوان شهرستان شوط در محل فرمانداری برگزار شد.
 
فرماندار شوط در این جلسه با تاکید بر اینکه خانواده رکن طبیعی و اساس اجتماع و واحد بنیادی جامعه اسلامی است افزود: خانواده در حفظ و گسترش قدرت ملی نقش موثری دارد و سیره خانوادگی ائمه اطهار (ع) نمونه کامل یک خانواده موفق و مطلوب اسلامی است.

عبدالهی اصل همچنین  ضمن تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه و همزمانی دهه فجر با شهادت سردار بزرگ اسلام اشاره کردند که برنامه های این دهه بانگاهی آرمانی به این رویداد عظیم و ارادت خالصانه ای که این سردار بزرگ به حضرت زهرا داشتند ارائه ویاد و خاطره آن شهید والامقام گرامی داشته شود.

وی  به تاثیرات کرونا بر روی بانوان با توجه به نقش های متعدد و توامانی که به عهده دارند، اشاره کرد و گفت:  امروزه رسالت بانوان در تمام عرصه های خدمت به خانواده بیش از هر زمان دیگری آشکار شده است و زنان در نقش مدیران قوی و توانمند ایفاو  قدم در راهی گذاشته اند که آینه ی تمام عیار توانمندی‌های زن ایرانی است.

وی ادامه داد: همراهی زنان و نقش آنها در پیشگیری از شیوع کرونا با رعایت دقیق مسائل بهداشتی، پیشگیرانه و تشویق به ماندن در خانه و ایجاد فضای امن و راحت برای خانواده بسیار مهم  بوده  و خواهد بود.

فرماندار شوط همچنین با اشاره به اینکه اصحاب رسانه و شبکه های مجازی  در خط مقدم جنگ با کرونا در کنار مردم و مسوولان بودند و راه ناهموار مقابله را هموار کردند، اظهار داشت: اصحاب رسانه در شهرستان از اولین روزهای شیوع کرونا با تشکیل اتاق فکر با تولید برنامه و محتوا، برای پیشگیری از شیوع این بیماری در آگاه سازی مردم، کمک به ترویج شعار در خانه ماندن، همکاری با کمپین ها نقشی اساسی داشتند.

عبدالهی اصل در ادامه به تشریح برنامه های حوزه بانوان در دهه مبارک فجر پرداخته و تاکیدات لازم را در خصوص حفظ شان و منزلت زن در تمامی برنامه ها داشتند و بانوان دستگاهها را ملزم به کیفی سازی سطح برنامه ها و جلوگیری از موازی کاری و هماهنگی با مسئول امور بانوان فرمانداری دراجرای برنامه ها نمودند.

وی به برگزاری برنامه ها  بمناسبت روز مادر و هفته زن اشاره کرد و گفت: سیاست گذاری و برنامه ریزی جهت برگزاری باشکوه و شایسته و ارائه برنامه های اثربخش دراین هفته را از اولویتهای هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت هفته زن در شهرستان دانست و گفت :  با توجه به اینکه هفته زن  امسال با دهه فجر مقارن شده است و  این تقارن پیام مهمی دارد مبنی بر اینکه زنان در متن انقلاب بوده و در گام دوم نیز نقش آفرین هستند.