🔻جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان شوط

🔻جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان شوط با حضور فرماندار با موضوع بررسی آخرین وضعیت برگزاری انتخابات ۲ اسفند برگزار شد.

جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان شوط به ریاست فرماندار شهرستان و با حضور معاون فرماندار ، بخشداران مرکزی و قره قویون و اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان با دستور کار پیشگیری از خسارات احتمالی ناشی از سرمازدگی و بارندگی های احتمالی و هم چنین آمادگی اعضای ستاد برای روز انتخابات در محل سالن جلسات فرمانداری شوط برگزارشد.

در این جلسه فرماندار شهرستان شوط اظهار داشت : با توجه با اینکه بر اساس اعلام سازمان هواشناسی در اسفند ماه بارندگی خواهیم داشت ، مسئولان دستگاه های اجرایی مرتبط منجمله امور آب ، جهاد کشاورزی و... نسبت به بازدید از بستر رودخانه ها ، سدها و... اقدام و موانع و مشکلات احتمالی را مرتفع کنند .

وی در ادامه با اشاره به برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در اسفند ماه افزود : همه اعضای ستاد مدیریت بحران بویژه روسای ادارات خدمات رسان باید در روز دوم اسفند ماه در شهرستان حضور داشته باشند تا در صورت بروز مشکلات احتمالی بتوان در اسرع وقت مشکل را رفع نمود .

عبدالهی اصل تصریح کرد : با توجه به برودت هوا و برگزاری انتخابات در اسفند ماه ، روسای ادارات آب وفاضلاب شهری و روستایی ، توزیع برق ، شرکت گاز ، شرکت مخابرات و... باید تمهیداتی اتخاذ کنند که در روز انتخابات هیچگونه قطعی در حوزه خدمات دستگاه مربوطه نداشته باشند .

وی افزود : براساس قانون انتخابات همه دستگاه اجرایی باید برای برگزاری انتخابات با فرمانداری همکاری کنند فلذا می طلبد تا مسئولان دستگاه های اجرایی با تعامل و همکاری مطلوب شرایط را برای برگزاری انتخاباتی سالم ، پرشور و با حضور حداکثری مردم در شهرستان شوط فراهم نمایند.

فرماندار شوط همچنین از انجام تمامی امورات مقدماتی و زیربنایی در شهرستان ،افزود: در خصوص راه های ارتباطی باید تا روز انتخابات تمامی جاده های مواصلاتی و مسیرهای شهری و روستایی بازگشایی و آماده تردد باشند.

عبدالهی اصل تاکید کرد: تمام توان شهرستان را بکار خواهیم برد و برای هرگونه اختلال احتمالی برنامه ریزی مدون و دقیقی انجام خواهیم داد تا در روز انتخابات شاهد هیچ گونه مشکلی نباشیم.

جانمایی مکانهای دارای پوشش مخابراتی در روستاها، بررسی وضعیت جوی و هماهنگی های کامل در روز انتخابات، آمادگی کامل تمامی ادارات خدمات رسان و استمرار مطلوب خدمات به مردم علی الخصوص در روز انتخابات، آمادگی تمامی ادارات و ارگانهای سطح شهر و نظارت تمام و کمال شهرداریهای ۳ شهر بر معابر و مسیرهای شهری، دیگر مواردی بودند که فرماندار شوط به آنها اشاره کرد.