پیام دعوت فرماندار شهرستان شوط برای شرکت مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس

پیام دعوت فرماندار شهرستان شوط  برای شرکت مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس
فرماندار شهرستان شوط با صدور پیامی مردم مومن و انقلابی و همیشه در صحنه شهرستان شوط را به حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

پیام دعوت فرماندار شهرستان شوط  برای شرکت مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس

فرماندار شهرستان شوط  با صدور پیامی مردم مومن و انقلابی  و همیشه در صحنه شهرستان شوط  را به حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط در این پیام آمده است:
روز قدس یادگار بزرگ امام راحل عظیم الشأن انقلاب اسلامی است و ایشان فرمودند: "روز قدس، یک روز جهانی است، روزی نیست که فقط  اختصاص به قدس داشته باشد، روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است".
حضور مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی در راهپیمایی روز قدس ، بار دیگر مشتی گره کرده خواهد شد بر دهان یاوه گویان صهیونیسم و غاصبان سرزمین فلسطین اشغالی و میعادگاهی خواهد بود به جهت حمایت از مظلومین و ستیز با ظالمان.
امسال اهمیت گرامیداشت روز قدس با توجه به شرایط بین المللی و درگیری های منطقه ای که متاسفانه بین خود مسلمانان است؛  بیشتر از همیشه می باشد و جهان اسلام و مجامع اسلامی باید قدرتمندانه‌تر از سال‌های قبل در کنار همدیگر و با وحدت و تمسک به مبانی وحدت بخش اسلام عزیز به یاری مردم مقاوم فلسطین بشتابند .
اینجانب با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همگان در ماه ضیافت الهی بر اساس وظیفه انسانی از تمامی اقشار مختلف مردم شهرستان شوط دعوت می نمایم تا با شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس ، ضمن حمایت از مردم مظلوم فلسطین و برائت از رژیم اشغالگر قدس وایادی استکبار جهانی ، تبلور دیگری از وحدت امت اسلامی پدید آورند .

حسن عبدالهی اصل – فرماندار شهرستان شوط