بمناسبت ۱۷ مرداد گرامیداشت روز خبرنگار

نشست خبری فرماندار شهرستان شوط با مسئول دفترخبری صدا و سیما و اصحاب رسانه و شبکه های فضای مجازی شهرستان شوط

نشست خبری فرماندار شهرستان شوط با مسئول دفترخبری صدا و سیما و اصحاب رسانه و شبکه های فضای مجازی شهرستان شوط
فرماندار شهرستان شوط با مسئول دفترخبری صدا و سیما و اصحاب رسانه و شبکه های فضای مجازی شهرستان شوط نشست خبری برگزار کرد

فرماندار شهرستان شوط امروز ظهر در نشستی با خبرنگاران و اصحاب رسانه و شبکه های فضای مجازی  که به مناسبت روز خبرنگار در محل فرهنگ و ارشاد اسلامی ترتیب یافته بود، اظهار کرد: خبرنگاران دلسوزانه و با سعه صدر و نیت خالص در مسیر نظام به انجام فعالیت خبری مشغول هستند که موجب امید و نشاط در جامعه و دلگرمی مردم به نظام است.

حسن عبدالهی اصل گفت: در شرایط فعلی کشور که دشمن با تحریم های ناجوانمردانه بدنبال فشار بر مردم کشور عزیزمان ایران است، اصحاب رسانه با تحلیل مسائل روز و آگاهی بخشی به جامعه می توانند در جهت خنثی سازی نقشه‌های شوم دشمنان و امیدآفرینی در جامعه بسیار تأثیرگذار باشند.

وی اظهار کرد: رسانه ها در بحث شفاف سازی نیز باید بسیار تلاش کنند و با شفاف سازی مسائل و مشکلات و با نقدهای خود مسئولان را به چالش بکشند.

وی ادامه داد: البته نقد باید منصفانه و سازنده و بی هیچ قصد و قرضی باشد و نقد سازنده از مهم ترین عاملان پویایی جامعه و حرکت جامعه به جلو می باشد.

نماینده عالی دولت در شهرستان شوط افزود: خبرنگاران شهرستانی با پیگیری مشکلات و سوژه های مردمی و ارائه راه کارهایی می توانند کمک بسزایی به مسئولان بکنند و به مردم نیز دلگرمی بدهند.


در ادامه این نشست اصحاب رسانه و فضای مجازی به بیان مشکلات و دغدغه هایی خود پرداختند، مواردی مانند تشکیل باشگاه خبرنگاران، آموزش خبرنگاری و ارتباط هر چه بیشتر با مسئولین شهرستان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.