با حضور فرماندار شهرستان شوط

جلسه هماهنگی و پشتیبانی اعزام کاروان راهیان نور شهرستان شوط به مناطق عملیاتی جنوب کشور

جلسه هماهنگی و پشتیبانی اعزام کاروان راهیان نور شهرستان شوط به مناطق عملیاتی جنوب کشور
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط ، جلسه هماهنگی و برنامه ریزی اعزام راهیان نور شهرستان شوط به مناطق عملیاتی جنوب کشور به ریاست عبدالهی اصل فرماندار و با حضور اعضای ستاد شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

جلسه  هماهنگی و برنامه ریزی  اعزام راهیان نور شهرستان شوط به مناطق عملیاتی جنوب کشور  به ریاست عبدالهی اصل فرماندار و با حضور اعضای ستاد شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان شوط در این جلسه ضمن عرض خیر مقدم و تشکر از حضور و مشارکت مسئولین در برنامه‌های گذشته شهرستان، با اشاره به اهمیت حضور اقشار مختلف در مناطق جنگی ، لزوم همکاری و مشارکت مسئولان دستگاههای اجرایی را خواستار شد و افزود: حضور در جبهه های جنگ و سالهای دفاع مقدس در انتقال و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه اثر گذار است .

عبدالهی اصل اظهار داشت :  برای اینکه فضای معنوی دوران دفاع مقدس امتداد داشته باشد،  باید به نسلهای بعدی منتقل شود، که اعزام راهیان نور یکی از این روشهاست

سرهنگ رمضانی فرمانده  ناحیه مقاومت بسیج  سپاه شهرستان شوط نیز در این جلسه ضمن تشکر از مسئولین دستگاه‌های اجرایی شهرستان در مشارکت و مساعدت برنامه های گذشته سپاه، گفت: امسال سهمیه اعزام کاروانیان راهیان نور شهرستان شوط به  تعداد 3 دستگاه اتوبوس که با عوامل اجرایی 150 نفر می‌باشد.

وی افزود: کاروان راهیان نور شهرستان شوط در تاریخ های 2 و 6 فروردین ماه 1398 به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام خواهند شد.