فرماندار شوط؛

حضور مداوم مسئولان در مساجد و دیدار چهره به چهره فرصتی مغتنم برای بررسی و رفع مسائل مردم است

حضور مداوم مسئولان در مساجد و دیدار چهره به چهره فرصتی مغتنم برای بررسی و رفع مسائل مردم است
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط ، دیدارچهره به چهره با حضور فرماندار، امام جمعه ، شهردار، اعضای شورای شهر و جمعی ازمسولان منطقه در مسجد جامع شوط بعد از نماز مغرب و عشاء برگزار شد .این دیدار که با استقبال مردم در مسجد جامع نیز همراه بود مسئولان به مشکلات مردم رسیدگی کرده و راهکار های مناسبی نیز ارائه گرددید .

 فرماندار شوط دراین ملاقات چهره به چهره گفت: هدف از این جلسات دیدار از نزدیک با مردم و همچنین بررسی مسائل و مشکلات دانست .

 شهروز بابازاده تاکید کرد: مسئولان باید درهمه حال یار و یاور مردم باشند تا مردم نسبت به حاکمیت و نظام احساس آرامش و امنیت  نمایند ، زیرا مردم سرمایه اصلی انقلاب هستند و با مشارکت عمومی توسعه پایدار ایجاد می شود. لذا در همین راستا دولت مردمی توجه ویژه ای به رفع مشکلات مردم دارد.

فرماندار شوط این برنامه هرشب در تمامی مساجد شهرهای شهرستان شوط برگزار خواهد شد،افزود:حضور مداوم دست اندرکاران و کارگزاران نظام اسلامی در مساجد و دیدار چهره به چهره با مردم و آگاهی از نیاز، خواسته‌ها و تمایلات گوناگون شهروندان سبب می‌شود که فرصتی مغتنم برای بررسی و رفع مشکلات فراهم شود.

در ادامه دیدار مردم مسائل و مشکلات خود را در حوزه های مختلف ارائه نمودند و فرماندار شهرستان شوط دستور رسیدگی به آنها را توسط روسای ادارات در اسرع  وقت صادر کردند.