بمناسبت هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر

سخنرانی عبدالهی اصل فرماندار شهرستان شوط قبل از خطبه های نماز جمعه

سخنرانی عبدالهی اصل فرماندار شهرستان شوط قبل از خطبه های نماز جمعه
سخنرانی عبدالهی اصل فرماندار شهرستان شوط قبل از خطبه های نماز جمعه و ارائه گزارش عملکرد دولت تدبیر و امید در شهرستان شوط.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط
فرماندار شهرستان شوط قبل از خطبه های نماز جمعه به مناسبت هفته دولت و سالگرد شهادت شهیدان رجایی و باهنر به تبیین دستاوردهای نظام پرداخت و گفت: که خدمات و فعالیت‌های دولت در این اوضاع و احوال اقتصادی و شرایط سخت تحریم نوعی ایثار و نشانه پیوند بیشتر بین دولت و حاکمیت است.

وی افزود: در شرایط فعلی کشور، عبور از بحران ها نیازمند همدلی و همراهی مردم و مسئولان است و رسانه ها می توانند زمینه این همدلی را فراهم کنند

فرماندار شهرستان شوط گفت: در شرایط  کنونی که انواع و اقسام تحریم‌ها کشور را درگیر کرده انصافا دولت خدمات ارزنده و قابل تقدیری در کشور انجام داده است.

 عبدالهی اصل در بخش دیگر از سخنانش به ارائه گزارش از عملکرد دولت تدبیر  و امید در شهرستان شوط بمناسبت  هفته دولت پرداخت و بیان نمود: در هفته دولت برای اجرای پروژه ها با اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیارد ریال در شهرستان شوط کلنگ زنی ،افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

فرماندار شهرستان شوط به اقدامات دولت در حوزه آموزشی اشاره کرد و گفت: تابحال مدارس مخور،خضرلو، مرگنلر،قره ایاق و تازه کند در حال اجرا بوده و تا پایان سالجاری برای دهه آماده افتتاح و بهره برداری خواهد گرفت.

فرماندارشوط مسئله اشتغال را نیز جزء مهم ترین نیازهای شهرستان دانست و افزود: برخورداری جوانان این منطقه از هوش و استعداد، وجود ظرفیت های عظیم و منحصر به فرد در کنار نگاه ویژه دولت به این بخش می تواند زمینه ساز رونق اشتغال در شهرستان باشد.

وی با تاکید بر این که در همه وقت ها وظیفه ماست که به مطالبه و شکایت مردم توجه جدی داشته باشیم، اظهار کرد: بایستی بین مردم حاضر شویم.

در خاتمه فرماندار شهرستان شوط  عملکرد دولت تدبیر و امید در حوزه های مختلف از جمله ورزش،راه،بهداشت و غیره در شهرستان شوط و افزایش قابل توجه در  اقدامات انجام شده وخدمات رسانی در حوزه های مختلف و مقایسه آن نسبت به مدت مشابه سال گذشته راتشریح کرد.