معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد ماکو:جلسه شورای اداری سازمان منطقه آزاد ماکو گفت

۱۲۵ پروژه عمرانی و خدماتی برای شهرستان های ماکو، شوط و پلدشت در سال ۹۸ تدوین شد

۱۲۵ پروژه عمرانی و خدماتی برای شهرستان های ماکو، شوط و پلدشت در سال ۹۸ تدوین شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد ماکو:جلسه شورای اداری سازمان منطقه آزاد ماکو گفت:۱۲۵ پروژه عمرانی و خدماتی برای شهرستان های ماکو، شوط و پلدشت در سال ۹۸ تدوین شد

معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد ماکو تعداد پروژه های شهرستان شوط در سال جاری را ۳۰ پروژه برشمرد و افزود: ۴ پروژه تکمیل شده است و ۲۹ پروژه برای سال ۹۸ پیش بینی شده است.

وی از مشارکت سازمان منطقه ازاد ماکو در احداث سد فشل شهرستان شوط خبر داد و گفت: تعریض و بهسازی جاده شوط تا سه راهی شوط، مطالعه و احداث مجموعه آبگرم شوط،‌ مشارکت در اصلاح شبکه آب شرب ۲ روستای بیانچولی عجم و تازه کند و بازنگری طرح هادی ۷روستا( ازجمله روستای باشکهریز، قره زمین، قره آغاج و…) از جمله پروژه های اجرا شده در شوط است.

رضایی از مشارکت در اجرای طرح هادی ۴ روستا( روستاهای بیانچولی عجم، عظیم کندی، اینچه قدیم و صوفی) شهرستان شوط نیز خبرداد و افزود:‌ مشارکت در احداث پل خلیل آباد شهر شوط و احداث پارک مرگنلر،‌ احداث پارک بانوان،‌ مشارکت در ساماندهی ورودی شهر شوط و خرید دو دستگاه پزشکی اسپیرومتر و تست ورزش اقداماتی است که سازمان منطقه آزاد ماکو در این شهرستان در حال اجراست
امام جمعه شوط:
در لایجه بودجه ۹۸ برای شهرستان های منطقه آزاد ماکو نگاه ویژه شود
نماینده ولی فقیه و امام جمعه شوط گفت: مسولین تلاش کنند در لایجه بودجه ۹۸ برای شهرستان های منطقه ازاد ماکو نگاه ویژه بشود.
به گزارش پایگاه خبری منطقه آزاد ماکو، حجت الاسلام والمسلمین جباری شامگاه سه شنبه در دومین جلسه شورای اداری منطقه آزاد ماکو با اشاره به رعایت تقوای الهی توسط مسئولین افزود:‌ کم رنگ شدن تقوای اجتماعی و اقتصادی در جامعه علت بسیاری از نابسامانی های اقتصادی ، گرانی و ایجاد بحران در بازار است.
وی ادامه داد: کسانی که در وضعیت و شرایط بد اقتصادی تقوای الهی را رعایت نکرده و به ضرر مردم و نظام اقدام می کنند از عذاب خداوند بترسند.
حجت الاسلام و المسلمین جباری با اشاره به تدوین سند توسعه منطقه آزاد ماکو گفت: توسعه فرهنگی بر اساس شاخص های اسلامی و فرهنگی اصیل ایرانی باید در سند توسعه منطقه لحاظ بشود.