برگزاری جلسه برنامه ریزی و هماهنگی راهپیمایی خودرویی ۲۲ بهمن ماه شهرستان شوط

برگزاری جلسه برنامه ریزی و هماهنگی راهپیمایی خودرویی ۲۲ بهمن ماه شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛ جلسه برنامه ریزی و هماهنگی راهپیمایی خوررویی ۲۲ بهمن ماه شهرستان شوط با حضور فرماندار ،امام جمعه،معاون فرماندارو اعضای ستاد در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان شوط:

در دوران کرونا همه چیز را برای اولین بار در مراسمات مختلف تجربه کردیم/ ۲۲ بهمن امسال نیز تجربه‌ای جدیدی می‌شود که امیدواریم زیبا و بدیع و نو برای نسل جوان ما باشد و حتماً جذابیت خواهد داشت/برنامه‌های ۲۲ بهمن در مسیر و انتهای حرکت خودرو‌ها به شکلی ساماندهی می‌شود که فاصله اجتماعی رعایت شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط:جلسه برنامه ریزی و هماهنگی راهپیمایی خودرویی ۲۲ بهمن ماه ۹۹ با حضور فرماندار،امام جمعه و اعضای ستاد گرامیداشت مراسمات ستاد دهه فجر در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان شوط در این جلسه با تاکید بر اهمیت مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر ، خصوصا یوم الله ۲۲ بهمن گفت: تجلی باشکوه یوم الله ۲۲ بهمن و انعکاس آن باید از اهداف مهم متولیان برگزاری این مراسم باشد.

عبدالهی اصل با اشاره به اینکه در دوران کرونا همه چیز را برای اولین بار در مراسمات مختلف تجربه کردیم گفت: ۲۲ بهمن امسال نیز تجربه‌ای جدید می‌شود که امیدواریم زیبا و بدیع و نو برای نسل جوان ما باشد و حتماً جذابیت خواهد داشت.

وی با تأکید بر رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن، گفت: براساس برنامه‌ریزی انجام شده، در هیچ نقطه استان تجمع وجود ندارد و برنامه‌های ۲۲ بهمن در مسیر و انتهای حرکت خودرو‌ها به شکلی ساماندهی می‌شود که فاصله اجتماعی رعایت شود.

فرماندار شوط با اشاره به شیوع ویروس کرونا و اعمال برخی از محدودیت‌ها برای برگزاری مراسم دهه فجر انقلاب اسلامی در سال جاری، توجه به شیوه‌های مبتکرانه و فضای مجازی را یکی از راه‌هایی برای مشارکت حداکثری مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن دانست که در این زمینه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با همکاری ارشاد اسلامی صفحه راهپیمایی مجازی یوم الله ۲۲ بهمن را طراحی کرده تا علاوه بر راهپیمایی خودرویی و موتوری، بخشی از مراسم امسال در بستر فضای مجازی برای همه اقشار مردم برگزار شود.

وی در پایان تاکید کرد:کلیه دستگاه های اجرایی ،سازمان ها و نهادهای دولتی با در اختیار گذاشتن تمام امکانات و منابع خود و مشارکت های همه جانبه با متولبان امر در مراسم راهپیمایی خودرویی ۲۲ بهمن نقش آفرینی خواهند کرد.