🔻برگزاری جلسه توجیهی نمایندگان فرماندار و کاربران در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان شوط

جلسه توجیهی نمایندگان فرماندار و کاربران در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان شوط با حضور فرماندار در سالن اجلاس فرمانداری برگزار شد

جلسه توجیحی نمایندگان فرماندار و کابران در شعب اخذ رای با حضور فرماندار شهرستان شوط و نمایندگان منتخب فرماندار و کابران در شعب اخذ رای با موضوع بررسی همه اقدامات مورد نیاز و قابل انجام در روز 2 اسفند در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوط؛
فرماندار شهرستان شوط در این جلسه با ذکر اهمیت جایگاه نمایندگان فرماندار گفت: مهم ترین مسئولیت در هر صندوق با نمایندگان فرماندار است و این نمایندگان باید با حساسیت بالا و بدور از هرگونه شائبه تبلیغاتی به وظایف قانونی خود جامه عمل بپوشانند.

وی افزود: تشریح مسئولیت و اقدامات نمایندگان فرماندار در کتابچه ویژه انتخابات ذکر شده است و از همه نمایندگان فرماندار درخواست دارم این کتابچه را با دقت مطالعه نمایند تا در روز اخذ رای مشکلی برای شعب پیش نیاید.

عبدالهی اصل در ادامه تصریح کرد: نمایندگان فرماندار با توجه به مر قانون و تاکید ستاد انتخابات از جانبداری علنی از کاندیدا جدا پرهیز نمایند و با سعه صدر و توجیه اطرافیان خود سعی نمایند اتهامات طرفداری از کاندیدای خاص را از خود دور نمایند.

فرماندار شوط همچنین بیان داشت: کاربران رایانه همچون دیگر اعضای شعب اخذ رای وظیفه مهم و حساسی را به عهده دارند.

وی با بیان اینکه کاربران وظیفه انجام عملیات رایانه ایی در ۵۳ شعبه اخذ رأی  را بر عهده دارند، خاطرنشان کرد:این آموزشها تا زمان برگزاری انتخابات ادامه دارد.

در ادامه با قرار دادن دستگاه احراز هویت و یک صندوق ویژه اخذ رای همه مراحل چیدمان عوامل اجرایی و اقدامات مود نیاز در روز اخذ رای برای نمانیدگان فرماندار و کاربران  به صورت علنی آموزش داده شد.