برگزاری جلسه برنامه ریزی و هماهنگی گرامیداشت" هفته نیروی انتظامی" در شهرستان شوط با حضور فرماندار

برگزاری جلسه برنامه ریزی و هماهنگی گرامیداشت" هفته نیروی انتظامی" در شهرستان شوط با حضور فرماندار
به گزارش روابط عمومی فرمانداری : جلسه هماهنگی و برنامه ریزی " هفته نیروی انتظامی" شهرستان شوط با حضور فرماندار، فرمانده نیروی انتظامی، مدیران دستگاه های اجرایی در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان شوط ضمن تبریک هفته ناجا با اشاره به نقش نیروی انتظامی در امنیت و آسایش عمومی مردم ، گفت: امروز اقتدار جمهوری اسلامی در امنیت و آرامش آن است و این مهم مرهون تلاش های سبز قامتان نیروی انتظامی و مردم همیشه در صحنه است.

حسن عبدالهی اصل خاطر نشان ساخت: اقدامات و رویکردهایی که مجموعه انتظامی شهرستان شوط  در سطح شهر و روستاها دارد و روحیه جهادی و نگاه اجتماعی محور فرماندهی انتظامی ما بسیار قابل تحسین است، بصورتی که امروزه شهرستان در بحث شاخص های امنیت و جلوگیری از آسیب های اجتماعی و ... حرف های زیادی برای گفتن دارد.

وی با بیان اینکه نیروی های جان بر کف انتظامی بازوان قدرتمند ایجاد امنیت هستند، افزود: هفته ناجا باید با اقتدار و با قدرت و صلابت و با حضور تمامی مسئولین در سطح شهرستان برگزار شود تا شاید بتوان در این راستا با تعامل و همکاری بخشی از دین خود را به سبزپوشان عزیز و حافظان امنیت ادا کرد.

فرماندار شهرستان شوط اظهار داشت: هزاران نفر از فرزندان غیورملت ایران اسلامی درامرمبارزه با موادمخدر به درجه رفیع شهادت نائل شده مأموران زیادی به مقام سرافرازی جانبازی رسیده اند

سرهنگ فکری فرمانده انتظامی شهرستان شوط در این جلسه  اظهار کرد: هدف از برگزاری هفته نیروی انتظامی ایجاد زمینه و بستر مناسب جهت آشنا سازی بیش از پیش شهروندان با وظایف و ماموریتهای پلیسی، ارتقای تعامل پلیس و مردم، مشارکت مردم در برقراری امنیت، ارایه آموزش های موثر در پیشگیری یا کاهش جرایم و آموزش همگانی است.

وی در ادامه به تشریح برنامه های هفته ناجا در شهرستان شوط پرداخت و گفت: به همین مناسبت برنامه هایی از قبیل دیدار با خانواده های معظم شهدا، غباروربی گلزار شهدا، برگزاری مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی،نشست روسای کلانتری و پاسگاههای شهرستان با اصناف و معتمدین ، تجلیل از همیاران پلیس در مدارس و برنامه های داخلی در شهرستان شوط اجرا خواهد شد.

هفته ناجا با شعار پلیس هوشمند، امین مردم از 13 مهرماه آغاز و تا 20 مهر ادامه دارد.