دیدار رییس پلیس فتای استان آذربایجان غربی با فرماندار شهرستان شوط

دیدار رییس پلیس فتای استان آذربایجان غربی با فرماندار شهرستان شوط
سرهنگ نصرتی رییس پلیس فتای استان آذربایجان غربی با عبدالهی اصل فرماندار شهرستان شوط در محل دفتر کار فرمانداری با ایشان دیدار و گفتگو نمودند.

سرهنگ نصرتی رییس پلیس فتای استان آذربایجان غربی با عبدالهی اصل فرماندار شهرستان شوط در محل دفتر کار فرمانداری با  ایشان دیدار و گفتگو نمودند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط ،  فرماندار شهرستان شوط پلیس فتا در شهرستان شوط با رویکرد پیشگیرانه، شناسایی مجرمان فضای مجازی، حفظ حقوق و برآورده ساختن مطالبات مردمی، تأمین امنیت کاربران این فضا و حفظ حریم خصوصی شهروندان راه‌اندازی می شود.
وی افزود: در راستای استقرار مرکز پلیس فتا در شهرستان شوط هماهنگی و تعامل را با مرکز پلیس فتا استان آذربایجان غربی خواهیم نمود تا هرچه سریعتر این مرکز در شهرستان شوط استقرار یابد.
عبدالهی بابیان اینکه آموزش کابران فضای مجازی شرط اصلی  می باشد، اظهار نمود: اولویت اصلی آموزش و توجیه امنیت فضای مجازی برای کارکنان و شاغلین ادارات شهرستان توسط پلیس فتا است
سرهنگ نصرتی رییس پلیس فتای استان آذربایجان غربی در جریان دیدار با فرماندار شهرستان شوط عنوان کرد: حکم استقرار پلیس فتای شهر شوط  ابلاغ شده که در صورت تامین زمین و ساختمان به زودی دفتر آن نیز راه اندازی می شود.
وی اظهار داشت: استقرار پلیس فتا در شهرشوط باعث کاهش تردد مردم برای انجام امور انتظامی به استان شده و همچنین باعث تقویت تمام رده های پلیسی در استان و شهرستان  نیز می شود.
رییس پلیس فتا استان اذربایجان غربی با بیان اینکه باید همه خانواده‌ها و افراد که وارد فضای مجازی می‌شوند به شکل درست و صحیح از اطلاعات آن بهره بگیرند، گفت: پلیس فتا به شکل مرتب فضای مجازی را رصد کرده و با تعامل و همکاری نهادهای مختلف تلاش می‌کند تا از هر گونه اقدام بر خلاف قوانین و مقررات برخورد لازم را داشته باشد.
سرهنگ نصرتی  ابراز داشت: پلیس فتای فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی به منظور پیشگیری از بروز جرایم در فضای مجازی اقدام به آموزش فرصت‌ها و تهدیدات فضای مجازی در مساجد، حسینیه‌ها، مدارس و دانشگاه‌ها کرده است.