جلسه بررسی تعیین وضعیت پروژه های عمرانی شهرستان شوط

جلسه بررسی تعیین وضعیت پروژه های عمرانی شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط ؛ جلسه بررسی تعیین وضعیت پروژه های عمرانی شهرستان شوط بامحوریت برنامه ریزی و هماهنگی طرح های عمرانی قابل افتتاح و کلنگ زنی در هفته گرامیداشت دولت با حضور فرماندار در محل سالن جلسات فرمانداری شوط برگزار شد.

فرماندار شهرستان شوط با توجه به اینکه سال ۹۸ سال بسیار حساس و مهم بوده مشارکت و همراهی مردم در راستای اجرایی کردن پروژه های عمرانی و توسعه ای در شهرستان را یکی از نیازهای لازم و ضروری عنوان کرد و گفت: انقلاب ما مردمی‌ترین انقلاب دنیاست و به همین خاطر باید از مشارکت مردم به عنوان سرمایه ملی در راستای توسعه استفاده کرد.

وی با تاکید بر اتخاذ تمهیدات و برنامه ریزی های مناسب جهت انعکاس عملکرد  ادارات گفت: تمامی دستگاههای خدمات رسان به مردم عملکرد یک ساله خود را از طریق رسانه های خبری و شبکه های مجازی  و خبرگزاری صدا و سیما و همچنین به صورت ایجاد نمایشگاه دستاوردها ، تراکت ، بنر و بروشور خدمات دولت را به مردم ارائه نمایند.

حسن عبدالهی اصل یادآور شد: مهمترین مشکلات در زمینه اجرای پروژه های عمرانی به ویژه آنهایی که با اعتبارات ملی ، استانی و سازمان منطقه آزاد ماکو در شهرستان شوط در حال انجام هستند توسط ادارات متولی این پروژه ها به سمت تکمیل و بهره برداری هدایت شوند.

فرماندار شهرستان شوط تصریح کرد:  پروژه های عمرانی در دست اجرادر زمینه های مختلف آبرسانی، فاضلاب، آموزشی، گازرسانی، راه سازی و ورزشی و پروژه های عمرانی شهرداری هااز پروژه های اولویت دار شهرستان هستند که موانع موجود هر چه سریعتر برطرف گردد.

در ادامه جلسه اعضای حاضر وضعیت طرح های عمرانی قابل افتتاح و کلنگ زنی خود را ارائه نموده ودر مورد این طرحها بحث و تبادل نظر شد.