پیام تشکر فرماندار از حضور پرشور مردم شهرستان شوط در انتخابات مجلس شورای اسلامی

پیام تشکر فرماندار از حضور پرشور مردم شهرستان شوط در انتخابات مجلس شورای اسلامی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط متن پیام به شرح زیر است:

                                                                                        بسم الله الرحمن الرحیم

حماسه‌ای سترگ و سرنوشت‌ساز که در برهه حساس کنونی و در اوج شرارت‌ها و دشمنی‌ها برعلیه انقلاب اسلامی شکل گرفت و با ترسیم افق‌های روشن و پرامید برای آینده کشور، جلوه‌های زیبایی از نمود مشارکت سیاسی و قدرت مردمی نظام را در معرض دید جهانیان قرار داد.

دوم اسفند سال ۹۸ روز برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در سراسر کشور بوده و مطمئناً مردم تاریخ ساز شهرستان شوط همچون تمامی انتخاباتی که در طول ۴۱ سال گذشته برگزار شده، حماسه ای دیگر خلق نموده و با حضور پرشور و شعور خود بار دیگر مهر باطلی بر توطئه های شوم بدخواهان خواهند زد.

بدینوسیله  اینجانب بر خود لازم می‌دانم از حضور پرشور مردم شهرستان شوط و کاندیداهای محترم  در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی که با حضور آگاهانه خویش و دعوت پرشور مردم برای حضور در این عرصه سرنوشت‌ساز، به خلق این حماسه عظیم و به‌یادماندنی کمک کردند، صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم.

 همچنین به‌نوبه خود از زحمات تمام عوامل دست‌اندرکار برگزاری انتخابات در شهرستان شوط که با مساعی و تلاش خود، مقدمات برگزاری انتخاباتی باشکوه و پرشور درشهرستان را فراهم کردند، عرض تشکر و قدردانی را به  شما مردم غیور و همیشه درصحنه را مسالت دارم.

                                                                          حسن عبدالهی اصل _ فرماندار شهرستان شوط