دیدار مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان غربی با عبدالهی اصل فرماندار شهرستان شوط

دیدار مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان غربی با عبدالهی اصل فرماندار شهرستان شوط
لازم به توضیح است ؛دراین دیدار در خصوص تشویق جهت استفاده از تسهیلات وام های ۴۰ میلیون تومانی بلند مدت و ۴ درصد ساخت مسکن در شهرهای شهرستان نیز مقرر شد حمایتهای لازم برای بافتهای فرسوده شهری بعمل آید.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان غربی با فرماندار شهرستان شوط دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوط؛

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان غربی در این دیدار با اشاره به توسعه روستاها و لزوم تجدید نظر در خصوص اجرای طرح هادی در روستاها گفت: برای اجرای عملیات زیر سازی و بهسازی و آسفالت معابر داخل محدوده روستایی قیر یارانه ای برای روستاهای شهرستان شوط اختصاص داده خواهد شد.

بدلی با اشاره به  غنای فرهنگی و تاریخی شهرستان شوط گفت: این شهرستان و روستاهای آن، یکی از مستعدترین و بهترین مکان ها برای اجرای طرح های بوم گردی است، از این رو در راستای حفظ بافت روستاها و مبلمان روستایی، یکی از روستاهای شهرستان شوط بعنوان روستای هدف گردشگری جهت انجام عملیات بوم گردی انتخاب خواهد شد.

فرماندار شهرستان شوط در این دیدار از اقدامات انجام شده در روستاهای شهرستان توسط بنیاد مسکن  تقدیر و تشکر کرد و گفت؛ توسعه روستاها از اولویت‌های ما برای استقرار مردم در روستاها و جلوگیری از حاشیه‌نشینی در شهرهای بزرگ  است .

وی تاکید کرد: تلاش خواهیم کرد با تسهیل‌گری در راستای توسعه روستاها و تخصیص تامین اعتبارات از طریق کمیته برنامه ریزی شهرستان شوط قدم‌های بیشتری برداریم.

🔹لازم به توضیح است ؛دراین دیدار در خصوص تشویق جهت استفاده از تسهیلات وام های ۴۰ میلیون تومانی بلند مدت و ۴ درصد ساخت مسکن در شهرهای شهرستان نیز مقرر شد حمایتهای لازم برای بافتهای فرسوده شهری بعمل آید.