برگزاری جلسه کمیسیون نظارت شهرستان شوط

برگزاری جلسه کمیسیون نظارت شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛ جلسه کمیسیون نظارت شهرستان شوط به ریاست فرماندار و با حضور سایر اعضا برگزار شد.

جلسه کمیسیون نظارت شهرستان شوط به ریاست فرماندار و با حضور اعضای کمیسیون در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان شوط در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از پیگیری ها و تلاشهای اعضای کمیسیون نظارت در جهت حل مشکلات صنفی شهرستان ، گفت: آنچه می تواند در تصمیم گیری های کمیسیون نظارت براصناف  موثر و کمک کننده باشد تعامل و رعایت قانون و مقررات می باشد که در این راستا ضروری است مسئولین مربوطه به قانون اشرافیت کامل داشته باشند.

حسن عبدالهی اصل گفت: اصناف قلب اقتصادی بازار هستند و داشتن صنوف قوی باعث تقویت اقتصاد شهرستان خواهد شد و در این راستا بالا بردن فرهنگ عمومی مصرف در بین صنوف در خصوص عرضه کالا و خدمات ارائه شده به همشهریان باعث تقویت هر چه بیشتر نهادهای اقتصای شهرستان خواهد شد.

فرماندارشهرستان شوط گفت: کنترل، نظارت و بازرسی ها از واحدهای صنفی و سطح بازار باید بر اساس چارچوب قانون و مقررات صورت گیرد. وی افزود: در حوزه کاری این کمیسیون می طلبد که همه عزیزان با حساسیت ویژه ای مباحث مطروحه و مصوبات جلسات و اجرای دقیق قوانین را دنبال نمایند تا شاهد جامعه ای قانونمند و سالم باشیم.

در ادامه جلسه نظارت بر قیمت های خدمات و بازار، پشتیبانی اصناف از صنوف تولیدی و شرکتهای تولیدی، برگزاری جلسات کمیسیون نظارت به صورت منظم و مستمر، اعمال سیر قانونی اعم از راه اندازی،ابطال پروانه بهره برداری و توسعه فضای کار از مهم ترین مطالبی بود که در این جلسه مطرح شد.