جلسه برنامه ریزی و هماهنگی ستاد اعزام کاروان راهیان نور شهرستان شوط

جلسه برنامه ریزی و هماهنگی  ستاد اعزام کاروان راهیان نور شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛ جلسه هماهنگی ستاد اعزام کاروان راهیان نور شهرستان شوط با حضور معاون فرماندار و بخشداران و اعضای ستاد در محل فرمانداری برگزار شد.

معاون فرماندار شهرستان شوط در جلسه ستاد هماهنگی اعزام کاروان راهیان نور این شهرستان ترویج فرهنگ ایثار و شهادت رل بسیار موثر دانست و بیان کرد: امنیت و اقتدار کنونی کشورمان در سایه خون پاک شهدای والامقام کشورمان به دست آمده است و هرچه داریم را مدیون این بزرگ‌مردان هستیم که به همین منظور برگزاری یادواره‌های شهدا و اعزام کاروان‌های راهیان نور کم‌ترین کاری است که در مقابل آنان می‌توان انجام داد.

وی افزود:در این اعزام تعداد ۳۰۰ نفر از مردم شهرستان شوط به مناطق عملیاتی شمالغرب استان اعزام می شوند.

مصطفی زمانی  بیان کرد: اعزام این تعداد از مشتاقان بازدید از مناطق عملیاتی شمال غرب کشور در قالب دو گروه خواهران و برادران و ۷ دستگاه اتوبوس صورت می گیرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شوط، افزود: دوران دفاع مقدس سند ماندگار دفاع از مرزهای کشور و هویت انقلاب اسلامی است و باید در حفظ این میراث جاوید تلاش شود.

سرهنگ رمضانی، ادامه داد: ترویج ایثار و شهادت کمتر از شهادت نیست و این کاروان ها در راستا عمل به منویات مقام معظم رهبری به مناطق عملیاتی اعزام می شوند.

وی افزود: زائران در طول سفر در شهرستان چالدران از یادمان شهید گمنام، محلم لو، مقبره شیخ صدرالدین بازدید خواهند کرد.