معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان غربی:

حضور ایثارگران در دستگاههای اجرایی یک ظرفیت گرانقدر است

حضور ایثارگران در دستگاههای اجرایی یک ظرفیت گرانقدر است
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان غربی گفت: حضور ایثارگران در دستگاههای اجرایی یک ظرفیت گرانقدر برای جامعه و مجموعه دولت است.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، جعفر ذوالفقاری در جلسه شورای هماهنگی امور ایثارگران آذربایجان غربی، افزود: از ظرفیت حضور ایثارگران در دستگاههای اجرایی، می توان برای رفع مسائل و مشکلات مختلف جامعه در حوزه های اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و عمرانی استفاده کرد.

وی ایثارگری را یک انتخاب آگاهانه در راه رضای خدا و خدمت به مردم معرفی کرد و ادامه داد: شهدا و ایثارگران بدون هیچ چشم داشتی در راه دفاع از کیان اسلامی و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی جانفشانی کردند و ما قدردان این عزیزان هستیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان غربی همچنین با تاکید بر اینکه امروز مدیون شهدای گرانقدر و ایثارگران هستیم، خاطرنشان کرد: عزیزانی که در راه اعتلای اهداف والای انقلاب اسلامی و دفاع از وطن از جان خود گذشتند، با خدا معامله کرده اند.

ذوالفقاری به توطئه های دشمنان جهت جدایی مردم از انقلابشان نیز اشاره کرده و افزود: وظیفه داریم با شناخت بیشتر ابعاد مختلف زندگی و شخصیتی شهدا و حرکت در مسیر آنها و اهدافشان در راستای حفاظت، حراست و حمایت از کشور عزیزمان و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی تلاش کنیم.

وی همچنین درخصوص تبدیل وضعیت ایثارگران شاغل در دستگاههای مختلف استان گفت: تمام قوانین مربوط به تبدیل وضعیت ایثارگران با جدیت در تمامی دستگاههای استان در حال پیگیری و اجرا بوده و مجموعه استانداری نیز تمام نیروهای ایثارگر خود را براساس مُرّ قانون، تبدیل وضعیت کرده است.