◾️برگزاری جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان شوط

◾️برگزاری جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط:سی و دومین جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان شوط با حضور فرماندار ،امام جمعه،معاون فرماندارو اعضای ستاد در محل فرمانداری برگزار شد.

🔻در جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا شهرستان شوط مطرح شد:

فرماندار شهرستان شوط با توجه به وضیعت شهرستان بر اساس رنگ بندی استانی ،به رنگ آبی و در وضعیت مطلوبی قرار دارد و ضمن تشکر از زحمات کلیه دستگاه های اجرایی و همکاری متقابل با مدیریت شبکه بهداشت و درمان در راستای پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس کرونا و قدر دانی از تلاش شبانه روزی پزشکان ، پرستاران و کادر درمانی که موجب آرامش مردم است، اظهار داشت : باید همه در کنار هم تلاش کنیم تا بهداشت و ایمنی شهرستان بیش از گذشته ارتقاء یابد و مردم نیز باید رعایت نکات بهداشتی با آموزش عمومی توصیه ها و دستور العمل های مربوطه که بسیار مهم است مورد توجه ویژه قرار داد.

فرماندار شوط همچنین با اشاره به تعامل بسیار مطلوب اصناف و بازاریان با ستادمبارزه با کرونای شهرستان و از همراهی آنان در راستای رعایت دستورالعمل‌های کرونایی برای کاهش شیوع کرونا قدردانی کرد  و گفت : با شعار حمایت از بازار و با اجرای درست محدودیت های اعمال شده از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا ،شاهد قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا و تعطیلی دوباره بازار و کسبه در شهرستان را نباشیم.

عبدالهی اصل در ادامه گفت :همه دستگاه های اجرایی و نظارتی در راستای حفظ وضعیت مطلوب و رعایت پروتکل هایی بهداشتی  تلاش کنند و همچون گذشته خدمات مورد نیاز مراجعین را در سریعترین زمان ممکن به بهترین شکل به اجرا در آورند.

فرماندار شوط اظهار داشت: میدان دواب شهر یولاگلدی در این منطقه یکی از ظرفیت‌های خوب این شهرستان و از بزرگترین بازارهای خرید و عرضه دام زنده در منطقه است مسوولان مربوطه باید ملزم به رعایت پروتکل‌های بهداشتی در میادین دواب شوند زیرا در صورت تخطی از این پروتکل‌ها، میادین دواب دوباره تعطیل خواهند شد.

 فرماندار شوط بیان کرد: با تشکیل گشت مشترک و اتخاذ تصمیمات لازم در طول هفته‌های آینده، انتظار داریم شاهد بهبود وضعیت موجود و رعایت مواردبهداشتی در این مکان باشیم.

وی در پایان از تمامی مردم شهرستان شوط خواست تا با رعایت بیش از پیش پروتکل‌های بهداشتی و عدم عادی‌انگاری به مقابله با شیوع کرونا کمک کنند.