پیام تبریک فرماندارشهرستان شوط به مناسبت آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس

پیام تبریک فرماندارشهرستان شوط به مناسبت آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس
به گزارش روابط عمومی فرمانداری، حسن عبدالهی اصل فرماندار شهرستان شوط به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید پیام تبریکی صادر نمود

متن پیام فرماندار بدین شرح می باشد:

  بسم الله الرحمن الرحیم

بار دیگر فصل  پاییز و رایحه خوش همیشگی مهرماه به مشام می­‌رسد و شروع تلاش دوباره نونهالان، نوجوانان و جوانان در عرصه علم‌­اندوزی را نوید می‌دهد.

تقارن شروع سال تحصیلی با ماه محرم و هفته دفاع مقدس، اتفاق مبارکی است و آموختن را با رشادت های سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین(ع) و یاران باوفایش و شهد شیرین ایثار و شهادت، مزین می کند.

در این ایام مبارک و به یمن شور و اشتیاق ملت بزرگ ایران اسلامی در ترسیم چشم اندازهای بلند دانش و معنویت و گام گذاشتن برای فتح قله های رفیع علم و فناوری، از دانش آموزان عزیز انتظار می رود با اتکال به خداوند متعال و بهره گیری از آموزه های دینی، برای رسیدن به بلندترین مدارج عالی علمی و معنوی و حرکت در مسیر وصول به مراتب متعالی حیات طیبه بکوشند.

اینجانب آغاز مهر ماه و بازگشایی مدارس و دانشگاهها را به همه رهپویان و پویندگان عرصه علم و دانش کشور بویژه دانش آموزان عزیز، دانشجویان گرامی و معلمان و اساتید فرهیخته شهرستان شوط تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و از خداوند منان سال تحصیلی پرخیر و برکتی را برای همگان مسئلت دارم.

حسن عبدالهی اصل_فرماندار شهرستان شوط
.