جلسه توجیهی با مسئولین ستاد تبلیغاتی نامزدهای انتخاباتی مجلس شورای اسلامی در شهرستان شوط

جلسه توجیهی با مسئولین ستاد تبلیغاتی نامزدهای انتخاباتی مجلس شورای اسلامی در شهرستان شوط به ریاست فرماندار شوط برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری:جلسه توجیهی با مسئولین ستاد تبلیغاتی نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این شهرستان با حضور  فرماندار، مسئولین ستاد تبلیغات در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شوط با تاکید بر اینکه کاندیداها و روسای ستادها توجه جدی به عناوین مجاز و غیرمجاز در تبلیغات داشته باشند خاطرنشان کرد: هم رعایت قانون و هم رعایت حق الناس برای داوطلبین یک وظیفه است تا بستر مناسب، بدون هیچگونه تبعیض بین کاندیداها فراهم شود.

وی تصریح کرد: امیدواریم با رعایت قانون توسط ستادهای تبلیغاتی، انتخاباتی بدون حاشیه، بانشاط و با حضور گسترده مردم را شاهد باشیم.

 حسن عبدالهی اصل با اشاره به رعایت اخلاق در تبلیغات انتخاباتی و پرهیز از تخریب کاندیداها یادآور شد: ایجاد شور و شوق انتخاباتی با تاکید بر قانون و حفظ شخصیت کاندیداها به عنوان سرمایه اجتماعی مدنظر باشد.

درادامه جلسه فرماندار شهرستان شوط در خصوص رعایت نکات مهم تبلیغات انتخاباتی و اعلام برنامه های سخنرانی کاندیداهای  انتخابات مجلس شورای اسلامی را توسط ستادهای انتخاباتی را متذکر شد.