دیدار رییس و کارکنان بنیاد مسکن با فرماندار شهرستان شوط

دیدار رییس و کارکنان بنیاد مسکن با فرماندار شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوط" طالب زاده رییس بنیاد مسکن و انقلاب اسلامی شهرستان شوط به همراه کارکنانش با فرماندار دیدار و گفتگو کردند

 بمناسبت سالروز افتتاح حساب شماره ۱۰۰ به فرمان حضرت امام خمینی (ره) و تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی طالب زاده رییس بنیاد مسکن و انقلاب اسلامی شهرستان شوط به همراه کارکنانش با فرماندار در محل کارش دیدار و گفتگو کردند.

فرماندار شهرستان شوط در این دیدار ضمن تبریک سالروز تأسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت : بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اقدامات بسیار خوبی را در سطح شهرستان انجام داده است و نقش بسزایی در عمران و آبادانی منطقه داشته و عملکرد آن قابل توجه است .

عبدالهی اصل در ادامه با بیان اینکه در سالهای متمادی دولت یازدهم  ئ دوازدهم دولت تدبیر و امید اعتبارات قابل ملاحظه ای به اجرای طرح های هادی اختصاص یافته گفت : همه سعی و تلاش ما این است که در اجرای طرح هادی به متوسط عملکرد استانی برسیم و الحمدا... در چند سال اخیر اقدامات بسیار خوبی در این زمینه صورت گرفته است .

طالب زاده، مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شوط نیز ضمن تشکر از حمایت‌ها و پیگیری‌های فرماندار شهرستان شوط افزود: در روستاها علیرغم منابع محدودی که وجود دارد، کارهای بسیار بزرگی صورت پذیرفته است.

وی افزود: در سال 97یک تحول خیلی خوبی را در بحث بهسازی و آسفالت روستاها شاهد بودیم که در چند سال گذشته بی‌سابقه بوده است.

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شوط ادامه داد: تعداد زیادی از روستاهای شهرستان بهسازی شده است ولی درخواست ما ورود به کلیه روستاها برای بهسازی است.