پیام تبریک سرپرست فرمانداری شهرستان شوط بمناسبت سوم دی ، روز ثبت احوال

پیام تبریک سرپرست فرمانداری  شهرستان شوط بمناسبت سوم دی ، روز ثبت احوال
عبدالهی اصل سرپرست فرمانداری شهرستان شوط با صدور پیامی ضمن تبریک روز ملی و هفته ثبت احوال از زحمات مدیریت و کارکنان خدوم مجموعه ثبت احوال این شهرستان تقدیر و تشکر کرد.

عبدالهی اصل سرپرست  فرمانداری شهرستان شوط با صدور پیامی ضمن تبریک روز ملی و هفته ثبت احوال از زحمات مدیریت و کارکنان خدوم مجموعه ثبت احوال این شهرستان تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوط، متن پیام رئیس شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی به شرح ذیل می باشد.

"بسم الله الرحمن الرحیم"

سوم دی ماه ، سالروز نخستین ثبت رسمی و قانونی ولادت و صدور شناسنامه در ایران است و نامگذاری این روز به عنوان روز ملی ثبت احوال ، فرصتی مغتنم برای تبیین تلاش‌های خدمتگزاران عرصه ثبت احوال می باشد که منشا خدمات چشمگیری در این مرز و بوم بوده‌اند.

سازمان ثبت احوال کشور به عنوان مرجع امور هویتی ایرانیان در راستای تحقق سند چشم انداز بیست ساله ، دستاوردهای ارزشمندی در زمینه هویت بخشی و صیانت از حقوق شهروندان با ثبت به موقع وقایع حیاتی چهارگانه (تولد ، وفات ، ازدواج و طلاق) داشته و بستر خدمات هویت الکترونیکی بر پایه اساسی ترین درگاه اطلاعاتی را ایجاد کرده است.
اینجانب فرا رسیدن هفته ثبت احوال را به کلیه خدمتگذاران عرصه ثبت وقایع حیاتی تبریک عرض می نمایم و از خدمات کارکنان مجموعه ثبت احوال شهرستان شوط در توسعه الکترونیکی دولت تقدیر و تشکر نموده، امیدوارم دستگاه های اجرایی مرتبط با همکاری صمیمانه با تلاشگران ثبت وقایع حیاتی در پیشرفت و سربلندی میهن عزیز ، پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و سیاست های دولت "تدبیر و امید" و ارائه خدمات شایسته به شهروندان موفق و موید باشند.

 ........   "حسن عبدالهی اصل"

فرماندار و رئیس شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان شوط