فرماندار شوط:

هفته بسیج یادآور رشادت‌ها، ایثار و فداکاری های رزمندگان اسلام است/ همکاری و مشارکت تمام مدیران دستگاه های اجرایی در برنامه های گرامیداشت هفته بسیج در شهرستان الزامی می باشد.

هفته بسیج یادآور رشادت‌ها، ایثار و فداکاری های رزمندگان اسلام است/ همکاری و مشارکت تمام مدیران دستگاه های اجرایی در برنامه های گرامیداشت هفته بسیج در شهرستان الزامی می باشد.
فرماندار شوط در این جلسه گفت: هفته بسیج یادآور رشادت‌ها، ایثار و فداکاری های رزمندگان اسلام است، سرافرازی و پیشرفت کنونی کشور مرهون از جان گذشتگی‌های بسیجیان ماست و تمام مدیران دستگاه های اجرایی در برنامه های گرامیداشت هفته بسیج در شهرستان مشارکت فعال داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط:

فرماندار شوط  در این جلسه گفت: هفته بسیج یادآور رشادت‌ها، ایثار و فداکاری های رزمندگان اسلام است، سرافرازی و پیشرفت کنونی کشور مرهون از جان گذشتگی‌های بسیجیان ماست، بسیجیانی عزیز که در دوران دفاع مقدس برای اعتلای پرچم اسلام از جان و مال خود گذشتند تا ما امروز سرافرازانه به غیرت جوانان ایران عزیز ببالیم.

 شهروزبابازاده اظهار داشت: هفته بسیج فرصتی است که بسیجیان ظرفیتهای خود را به منصه ظهور برسانند ، توانمندیهای مختلفی که در نیروی بسیج وجود دارد ، بی شک مهمترین وظایف بسیج  حضور موثر در صحنه های فرهنگی ، عقیدتی و سیاسی  می باشد

وی با بیان اینکه نقش بسیج در طول 43 سال در حماسه های متعدد و بحرانهای مختلف و نیز نقش آفرینی در طول 8 سال دفاع مقدس پررنگ بوده است،گفت: بسیج در بحرانهای متعدد دو سال اخیر اعم از سیل و آتش سوزی،  اجرای طرح ملی غربالگری شهید سلیمانی و طرح ملی واکسیناسیون و در  مواجه با شیوع بیماری کرونا این عزیزان بدون مزد و منّت تلاشهای عظیمی را به منصه ظهور گذاشتند.

بابازاده افزود: امسال نیز گرامیداشت هفته بسیج بایستی با شکوه تر از سال های قبل برگزار گردد تا شکستی دیگر برای دشمنان خبیث نظام اسلامی، درجنگ ترکیبی که برعلیه ملت ایران آغاز نموده اند باشد

فرماندار شوط همچنین خواستار همکاری و مشارکت تمام مدیران دستگاه های اجرایی در برنامه های گرامیداشت هفته بسیج در شهرستان شد.

سرهنگ احمدزاده جانشین فرمانده ناحیه سپاه شوط نیز با تقدیر از حضور مسئولان در جلسه هماهنگی هفته بسیج و گرامیداشت یادو خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت : در هفته بسیج برنامه های متنوعی شامل غبارروبی مزار شهدا و دیدار از خانواده های معظم شهدا و برگزاری یادواره شهدا ، ویزیت رایگان در مناطق محروم ، دیدارو تجلیل از بسیجیان و رزمنده پیشکسوت،اهدای بسته های معیشتی،اجرای کارگروه سبک زندگی و دیگر برنامه ها انجام خواهند گرفت.