به ریاست فرماندار شهرستان شوط

آخرین جلسه شورای ترافیک شهرستان شوط برگزار شد

آخرین جلسه شورای ترافیک شهرستان شوط برگزار شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ آخرین جلسه شورای ترافیک شهرستان شوط در سال 97 به ریاست فرماندار وبا حضور اعضای شورا در محل فرمانداری برگزار شد

عبدالهی اصل فرماندار شوط در این جلسه با تاکید بر اجرایی شدن مصوبات شورای ترافیک اظهار داشت: مصوبات شورای ترافیک در جهت سهولت و کنترل ترافیکی می باشد.

فرماندار شهرستان شوط با اشاره به آغاز سفرهای نوروزی خاطر نشان کرد: این جلسه شورای ترافیک به منظور برنامه ریزی در کاهش و روان سازی ترافیک و تسهیل در تردد شهروندان و مسافران برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: هدف ما ارائه خدمات مفید در جهت سهولت در رفت و آمد گردشگران و مسافرین می باشد  تا با خاطره ای خوش سفرهای خود را به پایان برسانند.

رئیس شورای ترافیک شهرستان شوط در این جلسه بر خط کشی و رنگ آمیزی معابر شهری،ترمیم و اصلاح سرعتگاه های دارای حفره و آماده سازی و فراهم نمودن امکانات و تمهیدات لازم ترافیکی جهت رفاه مسافرین نوروزی تاکید نمود.

فرماندار شهرستان شوط بر آمادگی کامل دستگاه های عضو شورای ترافیک، پاکسازی معابر سطح شهرستان، کنترل چراغ های چشمک زن و ایمن سازی راه های شهری و روستایی تاکید کرد.

لازم به ذکر است در این جلسه ضمن بررسی مصوبات جلسات قبل هر یک از اعضا به ارائه گزارش اقدامات خود پرداخته و درخواست های ترافیکی نیز بررسی شد.