فرماندار شهرستان شوط گفت: از ساعت ۲۴ امشب ورود مسافر و افراد غیر بومی به شهرستان شوط ممنوع است. .

فرماندار شهرستان شوط گفت:  از ساعت ۲۴ امشب ورود مسافر و افراد غیر بومی به شهرستان شوط ممنوع است. .
🔺️به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛فرماندار شهرستان شوط گفت: از ساعت ۲۴ امشب ورود مسافر و افراد غیر بومی به شهرستان شوط ممنوع است. .

🔺️به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛

🔺فرماندار شوط گفت: بر اساس دستوررالعمل ابلاغی  کمیته اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مبارزه با کرونای استان از ساعت ۲۴ امشب ورود افراد غیر بومی به شهرستان شوط و مسافرین ممنوع و در این رابطه کنترل های لازم توسط نیروی انتظامی، بهداشت و درمان، هلال احمر و شهرداری در ورودی های شهر اعمال و از ورود افراد غیر بومی جلوگیری خواهد شد.

🔺️عبدالهی اصل ضمن تکذیب شایعه تعطیلی پمپ بنزین ها اظهار داشت: مراکز عرضه مواد غذایی و بهداشتی و پمپ بنزین ها در حال خدمت رسانی به مردم هستند.

🔺️فرماندار شهرستان شوط در ادامه از تعطیلی کلیه مراکز آموزشی دولتی و خصوصی، بوستانها، ورزشگاه ها، واحدهای صنفی غیر ضروری، تجمعات و مراسمات جشن و عزا تا اطلاع ثانوی برای پیشگیری از شیوع کرونا در این شهرستان خبر داد و افزود: با خاطیان مطابق قانون برخورد میشود.

🔺️وی تصریح کرد: افراد ساکن هر شهر اجازه ورود دارند؛ افراد با کارت ملی، پلاک خودرو و بیمه نامه شناسائی میشوند.

🔺️عبدالهی اصل همچنین از مردم خواست با توجه صعودی بودن سیر شیوع کرونا ضمن عمل به دستورالعمل های مقابله با این بیماری با ماندن در خانه به شکست زنجیره این ویروس کمک کنند.