با حضور فرماندار شهرستان شوط

جلسه هماهنگی ستاد مدیریت بحران شهرستان شوط برگزار شد

جلسه هماهنگی ستاد مدیریت بحران شهرستان شوط برگزار شد
آخرین جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان با حضور فرماندار در محل فرمانداریبرگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط ، جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان شوط به ریاست فرماندار شهرستان و با حضور مسئولین دستگاههای اجرایی مرتبط در محل سالن جلسات فرمانداری شوط برگزار شد.

فرماندار شهرستان خواستار تهیه سناریو و برگزاری مانور ها توسط دستگاهای اجرایی شد و افزود: با این اقدام علمی اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان با برنامه‌ ریزی و اقدام موثر نسبت به بررسی و انجام موارد پیشگیرانه برای کاهش خسارات احتمالی در مواقع بحران تمهیدات لازم را فراهم کنند.

وی اولویت بندی امور مربوط به بحران را ضروری دانست و اضافه کرد: لازم است دستگاه های خدمات رسان ضمن تجهیز به امکانات جدید، و کنترل دوره ای، هرلحظه آماده باشند تا با مدیریت بهتر در حوادث، امداد رسانی مطلوب انجام شود.

عبدالهی اصل گفت: شهرستان ما در حوزه آموزش باید قوی تر عمل کند و با راه اندازی کلاس ها و برگزاری کارگاه های آموزشی و استفاده از کارشناسان مجرب، باعث افزایش سطح آگاهی متوالیان کنترل بحران شود.

فرماندار شوط اذعان داشت: انتظار می رود مسئولین شهرستان با همراهی مردم در هنگام بروز حوادث، خود کنترل حوزه مربوطه را به دست بگیرند و حضور نزدیک در صحنه داشته باشند تا عمق بحران را درک کنند و با تلاش بیشتری خدمات رسانی نمایند.

در ادامه جلسه اعضای ستاد مدیریت بحران نظرات و دیدگاههای خود را ارائه نموده و مصوباتی در این زمینه اتخاذ شد.