ستاد تنظیم بازار شهرستان شوط

ستاد تنظیم بازار شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط ،جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان شوط با حضور معاون فرماندار ، اعضاء و روسای ادارات مربوطه در محل فرمانداری شوط برگزار شد.

فرماندار شوط در این جلسه اظهار داشت: بازار نقش مهم و کلیدی در رابطه با تأمین نیاز مردم دارد و در این راه  روسای اتاق اصناف و صنعت و معدن وتجارت و  دستگاه های ذیربط وظیفه سنگینی را بر عهده دارند.

حسن عبدالهی اصل تاکید کرد: باید نظارت دقیقی بر بازار صورت گیرد و وظیفه این کارگروه، نظارت براقلام مورد نیازی است که ملاک قیمت گذاری آن کشوری و منطقه ای است.

وی  اضافه کرد: هدف از توزیع کالاها در طرح تنظیم بازار این است که اقلام به دست افرادی برسد که امکان خرید کالاها با قیمت بالاتر را ندارند به همین منظور باید توزیع عادلانه بعنوان امری مهم مدنظر باشد و افراد سودجو هم شناسایی و با آنها برخورد قانونی شود.

فرماندار شهرستان شوط در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان شوط گفت: در راستای طرح تنظیم بازار هرگونه نارضایتی که مردم در خصوص کم فروشی و گران فروشی در شهرستان مشاهده کردند دستگاههای مربوطه را در جریان گذاشته و یا با سامانه  124  گزارش ستاد خبری صنعت و معدن و تجارت  تماس بگیرند.

حسن عبدالهی اصل خاطر نشان کرد : در نحوه توزیع کود شیمایی و شکر در شهرستان نارضایتی از طرف مردم هست و از تمام دستگاههای نظارتی خواسته شد نظارت های لازم را داشته باشند

در ادامه جلسه در خصوص مواردی از قبیل نحوه توزیع کود شیمایی بین کشاورزان ،توزیع شکر سهمیه ای، کیفیت و کمیت آرد و نان ، توزیع لاستیک ماشین های سنیگن و سبک و نحوه اجرای طرح نظارتی بازگشایی مدارس بحث و تبادل و نظر شد.

همچنین در این جلسه مقرر شد: در راستای طرح تنظیم بازار تعدادی اقلام کالای اساسی شامل برنج ، روغن ،شکر در آینده نزدیک در شهرستان شوط توزیع شود.