🔸تشکیل اولین جلسه ستاد پروژه آبگرم معدنی شوط و جهت بررسی ، برنامه‌ریزی و همفکری توسعه آن

🔸تشکیل اولین جلسه ستاد  پروژه آبگرم معدنی شوط و جهت بررسی ، برنامه‌ریزی و همفکری توسعه آن
تشکیل اولین جلسه ستاد پروژه آبگرم معدنی شوط و جهت بررسی ، برنامه‌ریزی و همفکری توسعه آن#با حضور فرماندار،مدیرشهرسازی و اطلاعات جغرافیایی سازمان منطقه آزاد ماکو و اعضای کارگروه در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط :
عبدالهی اصل فرماندار شهرستان شوط در این جلسه گفت: پروژه‌های عمرانی شهرستان برای موفقیت و اجرای هر چه بهتر باید پیوست فرهنگی و اجتماعی داشته باشند.
وی بیان کرد: اجرایی نشدن تعدادی از پروژه‌های عمرانی به دلیل عدم انجام پیوست فرهنگی – اجتماعی بوده است که باید طراحان و مشاوران پروژه‌ها به این امر توجه کنند.
عبدالهی اصل در ادامه جلسه در جهت تسریع بهره برداری از آبگرم معدنی شوط تاکید کرد و گفت:  ادارات خدمات رسانی که در زمینه اتمام آبگرم معدنی شوط نقش دارند هرکدام در حوزه مربوطه اقدامات لازم را انجام دهند.

مدیر شهرسازی و اطلاعات جغرافیایی سازمان منطقه آزادماکو نیز در این جلسه افزود:نقطه شروع و توسعه شهرستان شوط بستگی به اجرای  پروژه عمرانی در حوزه گردشگری بالاخص اتمام طرح آبگرم معدنی شوط(ایسی سو) بوده که در این زمینه  باید اقدامات لازم صورت گیرد.
وی با تأکید بر افزایش مشارکتهای مردمی در توسعه شهرستان بیان کرد: استفاده از نظرات عمومی مردم و دخیل دادن افکار اقشار مختلف مردم در اجرای طرح های عمرانی در حوزه گردشگری بسیار مهم بوده و بایستی نظرات و پیشنهادات مردم در توسعه شهرستان لحاظ شود.