فرماندار شوط؛

شناسایی سرمایه گذاران در منطقه و معرفی آنها جهت جذب تسهیلات بیشتر در قالب طرح بنگاه محور بنیاد برکت شد

شناسایی سرمایه گذاران در منطقه و معرفی آنها جهت جذب تسهیلات بیشتر در قالب طرح بنگاه محور بنیاد برکت شد
فرماندار شوط به شناسایی سرمایه گذاران در منطقه و معرفی آنها جهت جذب تسهیلات بیشتر در قالب طرح بنگاه محور بنیاد برکت شد و افزود: اعتبارات این طرح بیشتر بوده و برای سرمایه گذاران که قصد اجرای طرح های بزرگ را در شهرستان دارند بهتر می باشد.

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط:جلسه کارگروه اشتغال شهرستان به ریاست بابازاده فرماندار شوط و با حضور امام جمعه مجری طرح های بنیاد برکت در شمال استان و اعضای کارگروه با محوریت بررسی طرح های اشتغالزایی بنیاد برکت در سال 1401 برگزار شد.

فرماندار شوط به جذب  تسهیلات اشتغالزایی در شهرستان اشاره کرد و عنوان کرد: امیدواریم در سالجاری با تعامل و همدلی که بین دستگاههای اجرایی و بانکها شهرستان صورت پذیرد؛ همت ها دلسوزانه بر کاهش مشکلات اقتصادی در شهرستان متمرکز شود.

شهروز بابازاده عمده تاکیدات دولت و استاندار آذربایجان غربی نهضت کشت گلخانه ای  در شهرستان هاست، گفت؛توسعه مجتمع‌های گلخانه‌ای در راستای تحقق برنامه‌های دستگاه‌های اجرایی طبق بندهای سند سازگاری با کم‌آبی، به منظور مدیریت مصرف آب و توسعه کشاورزی صنعتی از اولویت‌ها مهم است.

وی با اشاره به خدمات ارزنده بنیاد برکت در سطح کشور افزود: مهمترین و اصلی‌ترین هدف و رسالت این بنیاد و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) محرومیت‌زدایی در مناطق روستایی و کمترتوسعه یافته و ارائه خدمات بوده که در این زمینه بخشداران از طریق دهیاران اطلاع رسانی های لازم را انجام دهند.

فرماندار شوط در ادامه به شناسایی سرمایه گذاران در منطقه و معرفی آنها جهت جذب تسهیلات بیشتر در قالب طرح بنگاه محور بنیاد برکت شد  و افزود: اعتبارات این طرح بیشتر بوده و برای سرمایه گذاران که قصد اجرای طرح های بزرگ را در شهرستان دارند بهتر می باشد.

بابازاده به استقرار دفتر بنیاد برکت در شهرستان شوط اشاره کرد و گفت: با راه اندازی این دفتر در شهرستان در راستای  تسریع امورات اداری متقاضیانی که برای اجرای طرحهای اشتغالزایی اقدام می کنند خوب بوده که با همکاری ادارات متولی در این زمینه محلی در نظر گرفته خواهد شد.

انوری مجری طرح های بنیاد برکت شمال استان گفت:در سال1400، تعداد 144 طرح با ارزش ریالی 60 میلیارد ریال با اشتغال زایی 420 نفر  با کمترین انحراف زیر 5 درصددر شهرستان شوط اجرا شده است.

وی خاطر نشان کرد: در سال 1401 در قالب تفاهم نامه ای با ادارات مرتبط ، علاوه بر طرح های سهاب ، آسمان و طرح  آفتاب با میزان تسهیلات بالای 5 میلیارد ریال در سطح روستاها نیز اجرا خواهد شد.