دیدار مدیرکل سازمان تعاون روستایی استان آذربایجان غربی با بابازاده فرماندار شهرستان شوط

دیدار مدیرکل سازمان تعاون روستایی استان آذربایجان غربی با بابازاده فرماندار شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط : مدیرکل سازمان تعاون روستایی استان آذربایجان غربی با بابازاده فرماندار شهرستان شوط در محل کار دفتر فرمانداری با ایشان دیدار و گفتگو نمودند.

 فرماندار شوط در این دیدار گفت: شهرستان شوط استعدادهای بالقوه فراوان برای توسعه در زمینه‌های مختلف به‌خصوص در زمینه کشاورزی داراست و سازمان‌های مختلف باید برنامه‌ریزی‌های لازم در جهت بالفعل شدن این استعدادها انجام دهند.

بابازاده خواستار توجه ویژه‌ای به این شهرستان در امر سرمایه‌گذاری بخصوص صنایع تبدیلی کشاورزی شد.

گفتنی است در این دیدار دو طرف بر توسعه زیرساخت های بخش کشاورزی، توجه به‌ کمبود نیروی انسانی اداره تعاون روستایی شهرستان و همچنین عقد قرارداد کشت محصولات زراعی و... تاکید کردند.

میر جمال ساداتی سرپرست مدیریت سازمان تعاون روستایی آذربایجان غربی نیز در ادامه با اشاره به برنامه های کاری خود درسازمان تعاون روستایی، اظهار کرد:  تقویت اتحادیه ها و تشکل های کشاورزی و استفاده از ظرفیت آنها در مراجع تصمیم گیری و تصمیم سازی، به کارگیری فناوری های نو آور در حوزه کشاورزی و توسعه کشاورزی قراردادی با استفاده بهینه از نیروهای سازمانی و ظرفیت شرکت های دانش بنیان برای پیشبرد اهداف سازمانی مورد توجه قرار خواهد گرفت.

وی افزود: شبکه تعاونی روستایی در استمرار فعالیت های کشاورزی و تولیدی در روستاها و تقویت معیشت روستاییان نقش مهمی ایفا می کند و هم اکنون 70 درصد فعالیت های کشاورزی در بستر شبکه تعاون روستایی انجام می گیرد.