معاون فرماندار شوط:

نیاز است همه روسای ادارات و کارشناسان عضو شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان در حالت آماده باش کامل باشند و امکانات و تجهیزات خود را به روز کنند.

نیاز است همه روسای ادارات و کارشناسان عضو شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان در حالت آماده باش کامل باشند و امکانات و تجهیزات خود را به روز کنند.
رضایی اقدم معاون فرماندار شوط گفت: با توجه به هشدار سازمان هواشناسی به جهت ورود سامانه سرد و بارشی در پایان هفته نیاز است همه روسای ادارات و کارشناسان عضو شورای هماهنگی مدیذیت بحران شهرستان در حالت آماده باش کامل باشند و امکانات و تجهیزات خود را به روز کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛ جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان شوط به ریاست رضایی معاون فرماندار و با حضور اعضای ستاد در محل سالن جلسات فرمانداری برگزارشد.

 معاون فرماندار شهرستان شوط ضمن تشکر از اقدامات دستگاهها و سازمانهای عضو ستاد هماهنگی مدیریت بحران گفت: در بحث مدیریت بحران ، پیشگیری از بحران وآمادگی برای مقابله با بحران از اهمیت خاصی برخوردار است و همه دستگاههای اجرایی بالاخص دستگاه هایی که کانون بحران هستند می بایست از قبل برای مقابله با حوادث احتمالی برنامه ریزی کنند.

اسماعیل رضایی اقدم بیان کرد: آمادگی تمامی دستگاهها بویژه دستگاههای عضو ستاد بحران در طول شبانه روز در فصول سرد و زمان بارش نزولات آسمانی باید مورد توجه بوده و اقدامات لازم در این خصوص باید با جدیت انجام پذیرد.

وی عنوان کرد : بخشداران شهرستان شوط بعنوان مسئولان ستاد مدیریت بحران در روستاها باید با همکاری دهیاران نسبت به اطلاع رسانی به مردم در خصوص حوادث احتمالی از بحران اقدام کنند.

رضایی اقدم افزود: با توجه به هشدار سازمان هواشناسی به جهت ورود سامانه سرد و بارشی در پایان هفته نیاز است همه روسای ادارات و کارشناسان عضو شورای هماهنگی مدیذیت بحران شهرستان در حالت آماده باش کامل باشند و امکانات و تجهیزات خود را به روز کنند.

در این جلسه در خصوص موارد ذیل بحث و گفتگو شد:

-برنامه ریزی و تمهیدات لازم جهت انتقال زنان باردار  در فصول سرما و در صورت راه بندان

-تجهیز ماشین آلات راهدارخانه ها

-لایروبی رودخانه و مسیل سیلاب های حومه شهرها

-محاسبه آبهای کشاورزی براساس تعرفه واقعی