پیام تبریک فرماندار شهرستان شوط به مناسبت فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی

پیام تبریک فرماندار شهرستان شوط  به مناسبت فرا رسیدن  هفته نیروی انتظامی
حسن عبدالهی اصل فرماندار شهرستان شوط ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر و سرافراز نیروی انتظامی ، فرا رسیدن هفته ناجا را به فرمانده و کارکنان خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی شهرستان شوط تبریک و تهنیت گفت.

پیام تبریک فرماندار شهرستان شوط  به مناسبت فرا رسیدن  هفته نیروی انتظامی

حسن عبدالهی اصل فرماندار شهرستان شوط  ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر و سرافراز نیروی انتظامی ، فرا رسیدن هفته ناجا را به فرمانده و کارکنان خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی شهرستان شوط تبریک و تهنیت گفت.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط : متن پیام به شرح ذیل است:

                                                                                            بسم الله الرحمن الرحیم

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به عنوان پرچمدار نهضت حسینی که در هشت سال دفاع مقدس خوش درخشید، امروز نیز در راستای همبستگی ملی، قانون گرایی و مردم داری گام‌های بلند و استواری برداشته و ذره‌ای از مقابله با هجمه‌های دشمنان، بی عدالتی‌ها و آسیب‌های اجتماعی کوتاه نیامده است و همچون سدی مستحکم در برابر آن‌ها ایستادگی می‌کند.

تردیدی نیست که لازمه دستیابی به "پلیس هوشمند، امین مردم" که به عنوان شعار هفته نیروی انتظامی در سال جاری انتخاب شده ، حرکت هدفمند به سوی ارتقای سطح هوشمندی پلیس است در این راستا، نیروی انتظامی با برقراری، بسط و حفظ امنیت  در جامعه از جمله موضوع‌هایی است که تنها با ترکیب اقتدار پلیس و مشارکت مردمی در جامعه محقق می‌شود.

هفته نیروی انتظامی، فرصت مغتنمی است تا با نمایش اقتدار همراه با عطوفت، گوشه‌ای از توانمندی‌های این نیرو را به منصه ظهور برسانیم و موجبات افزایش اعتماد و مشارکت مردم انقلابی مان فراهم آوریم؛ باشد که به دعای حضرت، ولی عصر (ع) این مهم تحقق یابد.

اینجانب ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی، مراتب تشکر و قدردانی خود را از خدمات شجاعانه، حضور هوشمندانه و جانفشانی‌های فرماندهی و کارکنان خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی در شهرستان شوط ابراز می‌نمایم. امیدوارم در سایه رهنمودهای « فرماندهی معظم کل قوا» در پاسداری از خون شهیدان گرانقدر انقلاب اسلامی ، پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و برقراری نظم و امنیت درجامعه موفق و موید باشید .

حسن عبدالهی اصل – فرماندار شهرستان شوط