با حضور فرماندار شهرستان شوط

اولین شورای ترافیک شهرستان شوط

اولین شورای ترافیک شهرستان شوط
اولین جلسه شورای ترافیک با محویت تصادفات جاده ای به ریاست فرماندار و با حضور اعضا برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوط؛ اولین جلسه شورای ترافیک شهرستان  در سال ۹۸، به ریاست عبدالهی اصل  فرماندار و با حضور اعضاء مربوطه در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان شوط با اشاره به لزوم مشارکت همه دستگاههای اجرایی در فرایند تصمیم گیری در شهرستان اظهار داشت : همه دستگاههای اجرایی شهرستان باید احساس وظیفه نمایند ودر فرایند تصمیم گیری در جلسات دخالت فعال داشته باشند و از طرفی تصمیم گیری ها نیز باید کارشناسی شده و هدفمند باشند.


وی برنامه ریزی دقیق و فرهنگ سازی گسترده به همراه همکاری و همراهی مردم با مسولان را از مهمترین عوامل در امر مسائل ترافیکی و ساماندهی آن عنوان نمود و افزود:حل معضلات و مسائل ترافیکی نیاز به همدلی و همت دارد که رفع مشکلات وگره های ترافیکی شهرستان باید دردستور کار اعضای شورا قرار گیرد.

فرماندار شوط انسان جاده و خودرو را از عوامل اصلی تصادفات جاده ای عنوان کرد و گفت: باید تصحیح کننده تصادف و یا احتمال تصادفات را کاهش دهیم ، سرعت مطمئنه در بعضی نقاط لازم بوده و می‌تواند در کاهش تصادفات نقش داشته باشد.

عبدالهی اصل بیان کرد: از کوچکترین اقدام برای کاهش تصادفات نباید دریغ کرد برای هر نقطه مشکلات بررسی و مشکلات آن را زمانبندی کرده و اقدامات لازم انجام شود.

در این جلسه موضوعاتی از جمله بررسی مجدد راه ها و مسیرهای درون شهری و برون شهری، تکمیل علائم راهنمایی و رانندگی، نظرات و پیشنهادات اعضای حاضر در راستای تسهیل و روانسازی ترافیک شهرستان ،ساماندهی طرح تعریض ورودی پمپ بنزین خلیل زاده در شهر مرگنلر ،ساماندهی ورودی مرکز درمانی شهر مرگنلر ،بهسازی و آسفالت جاده ارتباطی صوفی به شوط و آسفالت ریزی سه راهی پلدشت از طرف مرگنلر  و غیره ....در سطح شهرستان بحث و تبادل نظر شد.