جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان شوط

جلسه شورای هماهنگی  مبارزه با مواد مخدر شهرستان شوط
▪️به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط:جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان شوط با حضور فرماندار ، بخشدار بخش قره قویون و اعضای شورا در محل فرمانداری برگزار شد

عبدالهی اصل در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در شهرستان توجه به مقوله اعتیاد را بسیار مهم و حساس تلقی نمود، گفت:  در این زمینه بیش از 3 هزار شهید در راه مبارزه با مواد مخدر تقدیم کشور عزیزمان شده است.
وی افزود شهرستان شوط در جهت مقابله و مبارزه با مواد مخدر در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد  و به همین جهت سعی ما براین است که در زمینه فرهنگ سازی ، اطلاع رسانی و پیشگیری فعالیت گسترده ای در شهرستان صورت بگیرد.
فرماندار شهرستان شوط با بیان اینکه ۶۰ درصد ناهنجاری ها و معضلات اجتماعی ناشی از عواملی از قبیل ( سرقت ها ، زاندانیان ، اختلافات خانوادگی و قتل ها و طلاق ) ریشه در اعتیاد دارد تاکید کرد:برای مقابله با این تهدید تمهیدات لازم، در جامعه صورت گرفته تا مردم از مضرات اعتیاد آگاه شده و راهکار مقابله اصلی با این پدیده شوم را نیز بشناسند.
وی همچنین بر تعامل و همکاری مردم و مسیولین در زمینه مبارزه با مواد مخدر اشاره کرد و گفت: امیدواریم با تعامل و همکاری خانواده ها و مسئولین شاهد برداشتن گام های رو به جلو کاهش این پدیده شوم در سطح جامعه و شهرستان باشیم.