پیام تبریک و تشکر فرماندار شهرستان شوط از مردم عزیز برای رعایت کامل و ستودنی طرح فاصله گذاری اجتماعی (سیزده بدر)

پیام تبریک و تشکر فرماندار شهرستان شوط از مردم عزیز برای رعایت کامل و ستودنی طرح فاصله گذاری اجتماعی (سیزده بدر)
فرماندار شهرستان شوط طی پیامی از مردم عزیز برای رعایت کامل و ستودنی طرح فاصله گذاری اجتماعی (سیزده بدر)تقدیر و تشکر کرد

متن کامل این پیام بدین شرح است:

                                                                                     بسم الله الرحمن الرحیم

مردم فهیم و با فرهنگ شهرستان شوط با ماندن در خانه نشان دادند با خروج از منزل به بهانه حضور در طبیعت و تفرجگاه ها تمام زحمات و محدودیت هایی را که در این مدت برای پیشگیری و مقابله با بیماری تحمل کردند، ممکن است با یک اشتباه و غفلت نقش بر آب کرده و تسلیم این ویروس شوند و در خانه هایشان ماندند.

نیروهای نظامی و انتظامی  و خود جوش مردمی شهرستان در کل ایام قرنطینه و در روز طبیعت با هماهنگی و همکاری به صورت 24 ساعته در مسیرهای منتهی به شهرها و روستاها حضور داشته و تمامی ورودی و خروجی را کنترل کردند و از زحمات و تلاش های شبانه روزی آنها تقدیر و تشکر می نماییم.

 امسال برای سلامتی همه مردم ایران با ماندن در خانه  و به جای سبزه، دل‌های اهل خانه را به هم گره زده و یقیناً با خانه ماندن کرونا را شکست می‌دهیم.

ابنجانب در روز طبیعت امسال با مشارکت عمومی مردم در پاسداشت سلامت جامعه ،جا دارد صمیمانه مراتب تقدیر و تشکر خود را از مردم عزیز شهرستان شوط که با رعایت کامل و ستودنی طرح فاصله گذاری اجتماعی جلوه ای دیگر از تمدن معنوی و باستانی را به نمایش گذاشتند  و با توجه به بر عملیاتی کردن شعار "در خانه بمانیم" توجه کردند تا همه با هم با رعایت بهداشت فردی و خانه ماندن، سهمی در نهضت مقابله با بحران کرونا داشته باشیم.

                                                                           حسن عبدالهی اصل_فرماندار شهرستان شوط