بازدید فرماندار شهرستان شوط از فروشگاه های لوازم خانگی سطح شهر شوط

بازدید فرماندار شهرستان شوط  از فروشگاه های لوازم خانگی سطح شهر شوط
فرماندار شهرستان شوط از برگزاری نمایشگاه لوازم خانگی در آینده نزدیک در شهرستان شوط خبر داد.

فرماندار شهرستان شوط: نمایشگاه لوازم خانگی در آینده نزدیک در شهرستان شوط برپا خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ،عبدالهی اصل فرماندار به همراه رییس اتاق اصناف با حضور در سطح بازار شهرستان شوط  و گفتگو با کسبه و بازاریان این شهر ، از نزدیک در جریان وضعیت فروش وعرضه کالا دربازار قرار گرفت .

حسن عبدالهی اصل دراین بازدید بیان کرد: بازاردرتامین مایحتاج ضروری مردم بسیار مهم وضروری است ،کسبه و بازاریان نیز بایددرنهایت رعایت انصاف و صداقت در معاملات به مردم منطقه صادقانه خدمت رسانی کنند.

فرماندار شهرستان شوط از برگزاری نمایشگاه لوازم خانگی در آینده نزدیک در شهرستان شوط خبر داد و گفت:  هدف از برگزاری نمایشگاه را تثبیت قیمت در بازار، تبادل اطلاعات بین تولیدکننده و مصرف کننده، دسترسی آسان متقاضیان به یک مکان خاص اعلام کرد.

وی اظهار کرد: برگزاری نمایشگاه ها و بازارچه های خرید نه تنها کارآفرینان و تولید کنندگان صنایع مختلف را با یکدیگر آشنا می کند بلکه شور و نشاط خاصی به فضای شهری و مردم عزیز می دهد.

فرماندار شهرستان شوط با توجه به  افزایش تنوع، انتخاب و خرید مردم و ایجاد دسترسی بهتر به کالاهای مورد نیاز در این نمایشگاه اشاره کرد، گفت: این رویداد اقتصادی  زمینه ای برای بازگشایی نمایشگاه کالاهایی دیگری  شامل پوشاک، کیف و کفش، لوازم التحریر، مواد غذایی، بهداشتی و همچنین اقلام تنظیم بازار شامل قند و شکر، برنج و ...  برای همشهریان خواهد بود.

 وی همچنین همکاری و تعامل رییس اتاق اصناف و رییس اتحادیه لوزم خانگی و ادارات مربوطه در شهرستان شد و خاطر نشان کرد : برپایی این نمایشگاه زمینه ای  بهتر جهت شناسایی ظرفیت و پتانسیل شهرستان  جهت جذب گردشگر  و خرید و فروش شهرستان های همجوار این نمایشگاه خواهد بود.