کمیته تامین مسکن شوط

فرماندار شوط: طرح مسکن ملی در شهرستان شوط باید به صورت جدی ازسوی همه مسئولین پیگیری شود.

فرماندار شوط:  طرح مسکن ملی در شهرستان شوط باید به صورت جدی ازسوی همه مسئولین پیگیری شود.
شهروز بابازاده فرماندار شهرستان شوط با اشاره به سیاست های دولت مردمی سیزدهم در خصوص تامین مسکن مردم افزود: طرح مسکن ملی در شهرستان شوط باید به صورت جدی ازسوی همه مسئولین پیگیری شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط:

فرماندار شهرستان شوط  در این جلسه گفت : تأمین مسکن برای افراد ضعیف جامعه از اولویت‌های کمیته مسکن می باشد لذا همه مسئولان باید برای حل مشکلات مسکن احساس مسئولیت نمایند که همکاری و همراهی ادارات متولی را می‌طلبد.

شهروز بابازاده با اشاره به سیاست های دولت مردمی سیزدهم در خصوص تامین مسکن مردم افزود: طرح مسکن ملی در شهرستان شوط باید به صورت جدی ازسوی همه مسئولین پیگیری شود.

وی با تأکید بر وجود ظرفیت های بالقوه شهرستان شوط و افزایش رشد جمعیتی خاطر نشان کرد: کمبود مسکن و افزایش اجاره بهای خانه ها امروزه به یک مشکل و دغدغه ی اصلی مردم تبدیل شده است و اجرای طرح مسکن ملی برای اقشار آسیب‌پذیر و نیازمند یک روزنه امید برای خانه دار شدن بوده و برهمین اساس رفع موانع پیش روی اجرای این طرح با جدیت توسط مسئولان مربوطه پیگیری خواهد شد.

در ادامه  جلسه همچنین مکان های جدید در خصوص طرح مذکور بررسی و شناسایی و با عنایت به افزایش جمعیت شهری و روستایی طرح های توسعه و بازنگری طرح هادی در  دستور کار بنیاد مسکن شهرستان قرار گرفت.