برگزاری جلسه هماهنگی و بررسی وضعیت پروژه های قابل افتتاح و کلنگ زنی بمناسبت گرامیداشت دهه فجر

برگزاری جلسه هماهنگی  و بررسی وضعیت پروژه های قابل افتتاح  و کلنگ زنی بمناسبت گرامیداشت دهه فجر
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط : جلسه هماهنگی و بررسی وضعیت پروژه های قابل افتتاح و کلنگ زنی بمناسبت گرامیداشت دهه فجر در شهرستان شوط با حضور فرماندار،معاون فرماندار،مسئولین ادارات مرتبط در محل فرمانداری برگزار شد.

🔻فرماندار شهرستان شوط:

ایام دهه فجر بهترین زمان برای بیان و اعلام خدمات دولت و نظام به مردم است/ مدیران دستگاه های اجرایی می بایست  پروژه های قابل افتتاح را اعلام  و نسبت به رفع موارد جزئی آنها اقدام نمایند.

👈به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوط: اولین جلسه هماهنگی پروژه ها و برنامه های دهه فجر 99 با حضور فرماندار، معاون فرماندار و مسئولین شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

◾️فرماندار شهرستان شوط در این جلسه ضمن تسلیت ایام فاطمیه و گرامیداشت سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، خدمت صادقانه به مردم و کسب رضای الهی و مردم  را از بالاترین عبادات نزد درگاه احدیت خواند و  بر رسیدگی پیگیری و حل مشکلات مردم تاکید کرد.

◾️عبدالهی اصل خاطر نشان کرد: در چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان و مخالفان نظام در صدد تخریب چهره جمهوری اسلامی در اذهان عمومی هستند و در این راه تمام تلاش خود را به کار می گیرند.

◾️عبدالهی اصل دهه مبارک فجر را فرصت مناسبی برای بیان خدمات و اقدامات نظام جمهوری اسلامی پس از انقلاب اسلامی و دولت دانست و گفت: امید است با یک برنامه ریزی مدون نهایت تلاش و همت خود را در جهت بهتر برگزار نمودن پروژه‌ها برداریم.

◾️نماینده عالی دولت در شهرستان وظیفه مسئولان را دفاع از دستاوردهای امام و انقلاب دانست و یادآور شد: ایام دهه فجر بهترین زمان برای بیان و اعلام خدمات دولت و نظام به مردم است چون آگاه سازی مردم را به آینده امیدوارتر می کند.

◾️عبدالهی اصل در مورد بهره‌برداری از  پروژه‌های عمرانی قابل افتتاح درایام ا... دهه فجر در شهرستان  گفت : پروژه های  عمرانی در بخش های مختلف کشاورزی، صنعتی، عمران شهری وروستایی ,آموزشی وفرهنگی، گازرسانی و....به  بهره‌برداری خواهد رسید و مدیران دستگاه های اجرایی می بایست سایر  پروژه های  قابل افتتاح را اعلام  و نسبت به رفع موارد جزئی  آنها اقدام نمایند.

◾️در ادامه جلسه اعضای حاضر در جلسه نظرات و پیشنهادات خود را در زمینه طرح های قابل افتتاخ و کلنگ زنی ارائه نمودند.