رضایی معاون فرماندار شوط: مراکز تجمعی واکسیناسیون در ایام نوروز فعال بوده و دراین زمینه اطلاع رسانی لازم صورت خواهدگرفت

رضایی معاون فرماندار شوط:  مراکز تجمعی واکسیناسیون در ایام نوروز فعال بوده و دراین زمینه اطلاع رسانی لازم صورت خواهدگرفت
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط،جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا به ریاست رضایی معاون فرماندار و اعضای ستاد در محل فرماندار برگزار شد.

رضایی معاون فرماندار شوط:

مراکز تجمعی واکسیناسیون در ایام نوروز فعال بوده و دراین زمینه اطلاع رسانی لازم صورت خواهدگرفت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط،جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا به ریاست رضایی معاون فرماندار و اعضای ستاد در محل فرماندار برگزار شد.

معاون فرماندار شوط با توجه به سیرنزولی بیماری کرونا در شهرستان و افزایش تردد مسافران در ایام نوروز ، افزود: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و پیش‌بینی تمهیدات لازم، ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان آمادگی کامل برای ارائه خدمات بهداشتی در ایام تعطیلات نوروزی را دارد

رضایی با تاکید بر لزوم فرهنگ سازی تزریق دز سوم واکسن کرونا در شهرستان شوط، افزود: هر چه تزریق دز سوم کرونا بالاتر برود، بستری ها و مرگ و میر حاصل از کرونا کمتر خواهد بود.

وی بر آمادگی مدیران برای پیش بینی وقایع و اتفاقات در حوزه های خود تاکید کرد،گفت؛دستگاه اجرایی شهرستان نسبت به هر وضعیت قابل پیش بینی، آمادگی های لازم را داشته باشند و کشیک های خود را در ایام تعطیلات نوروزی اعلام نمایند.

معاون فرماندار شوط  در خصوص سامانه ایران من، افزود؛ مدیران ادارات نسبت به توسعه و تکمیل نام نویسی اصناف در سامانه ایران من و ارتقا جایگاه شهرستان در مهیا شدن اطلاعات بازاریان اقدام کنند.

رضایی با اشاره به اینکه تزریق واکسن و رعایت پروتکل های بهداشتی همچنان موثرترین راهکار برای مهار شیوع کرونا است گفت: به واجدان شرایط توصیه می شود هر چه سریع تر برای دریافت دُز سوم واکسن کرونا اقدام کنند و اصحاب رسانه و شبکه های مجازی شهرستان در زمینه آگاه سازی مردم اطلاع رسانی های لازم را انجام دهند.

وی با توجه با اینکه مراکز تجمعی واکسیناسیون در ایام نوروز فعال هستند و نحوه فعالیت آنها  توسط شبکه بهداشت و درمان اطلاع رسانی خواهد شد،افزود: اگر مسافری موعد واکسیناسیون در ایام نوروز داشته باشد می‌تواند به نزدیک ترین مرکز تجمعی واکسن مراجعه کند و واکسن مورد نظر را دریافت کند چرا که تمامی اطلاعات به صورت سیستمی بوده ومشکلی در این زمینه نداریم.