در همایش ملی جهاد تبیین و اطلاع رسانی هنرمندانه معرفی شدند

برترین های حوزه ارتباطات و رسانه

برترین های حوزه ارتباطات و رسانه
همایش ملی جهاد تبیین و اطلاع رسانی هنرمندانه پنج شنبه در محل سالن اجلاس سران با حضور رئیس جمهور، علی بهادری جهرمی سخنگو و رییس شورای اطلاع رسانی دولت، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمود ستایشی سخنگوی قوه قضاییه و مدیران روابط عمومی های دستگاه های اجرایی سراسر کشور برگزار شد و در حاشیه آن برترین های حوزه ارتباطات و رسانه بامحوریت فعالیت های انجام شده هفته دولت سال جاری معرفی شدند

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، در بخش ارزیابی عملکرد رسانه‌ای-ارتباطی، براساس پرسشنامه‌ای متشکل از 10 شاخص، اطلاعات عملکرد دستگاه‌های اجرایی و استانداری‌ها دریافت شد و پس از داوری توسط هیات داوران، قاسم بی نیاز مدیرکل دیپلماسی و روابط عمومی سازمان انرژی اتمی و ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه در سطح ملی و عباس مطاف مدیرکل روابط عمومی استانداری بوشهر به لحاظ برنامه ریزی موثر برای گفت و گو با رسانه ها معرفی شدند.

دکتر  فرشاد مهدی پور معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و محمد صحرایی مدیرکل روابط عمومی استانداری ایلام نیز به لحاظ برنامه ریزی برای گسترش شبکه رسمی اطلاع‌رسانی و توزیع محتوا به ترتیب در سطح ملی و استانی معرفی شدند.

در حوزه تولید محتوای رسانه‌ای نیز جواد قنبری مدیر کل روابط عمومی سیستان و بلوچستان  معرفی و تقدیر شد.

علیرضا رضازاده رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی نیز در حوزه اجرای رویدادهای درون و برون سازمانی، علی اکبر کاظمی مدیرکل روابط عمومی واطلاع رسانی وزارت نیرو در حوزه اجرای پویش‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، حسین زاده قشمی مدیرکل ارتباطات وزارت صنعت، معدن و تجارت در زمینه اقدامات نوآورانه و مبتکرانه و مهدی محمدی رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت امور اقتصادی و دارایی به لحاظ پاسخگویی به عنوان روابط عمومی برتر معرفی شدند.

در بخش رسانه هم ضمن تقدیر از خبرگزاری های ایرنا و ایسنا، خبرگزاری دانشجو به عنوان رسانه برتر در حوزه پوشش مناسب سفرهای استانی رئیس جمهور معرفی شد.

در حوزه نقد سازنده و دلسوزانه و ارائه پیشنهاد برای رفع مشکلات مردم ضمن تقدیر از روزنامه های اعتماد و فرهیختگان، روزنامه اطلاعات به عنوان رسانه برتر معرفی شد.

در بخش آگاهی بخشی نسبت به دستاوردها و پیشرفت های دولت و نظام ضمن تقدیر از روزنامه های همشهری و ایران، خبرگزاری تسنیم به عنوان رسانه برتر معرفی شد.

در حوزه دپیلماسی فعال رسانه ای نیز سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی و در تولید محتوای تبیینی روزنامه ایران به عنوان رسانه برتر معرفی شدند.

در بخش ارتباطات اجتماعی علی فروزنده مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت و در بخش فعالیت در رسانه های اجتماعی حسن میثمی مدیرکل روابط عمومی وزارت میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی مقام برتر شدند.