فرماندار شوط:

توسعه روستاها از اولویت‌های ما برای استقرار مردم در روستاها و جلوگیری از حاشیه‌نشینی در شهرهای بزرگ است

توسعه روستاها از اولویت‌های ما برای استقرار مردم در روستاها و جلوگیری از حاشیه‌نشینی در شهرهای بزرگ  است
فرماندار شهرستان شوط در این دیدار از اقدامات انجام شده در روستاهای شهرستان توسط بنیاد مسکن تقدیر و تشکر کرد و گفت؛ توسعه روستاها از اولویت‌های ما برای استقرار مردم در روستاها و جلوگیری از حاشیه‌نشینی در شهرهای بزرگ است .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛ بمناسبت افتتاح حساب 100 و سالروز تاسیس بنیاد مسکن به فرمان معمار کبیر انقلاب اسلامی، رییس و کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان با بابازاده فرماندار شوط دیدار و گفتگو نمودند.

فرماندار شهرستان شوط در این دیدار از اقدامات انجام شده در روستاهای شهرستان توسط بنیاد مسکن  تقدیر و تشکر کرد و گفت؛ توسعه روستاها از اولویت‌های ما برای استقرار مردم در روستاها و جلوگیری از حاشیه‌نشینی در شهرهای بزرگ  است .

شهروز بابازاده تاکید کرد: تلاش خواهیم کرد با تسهیل‌گری در راستای توسعه روستاها و تخصیص تامین اعتبارات از طریق کمیته برنامه ریزی شهرستان شوط قدم‌های بیشتری برداریم.

 وی حمایت و تقویت بنیاد مسکن را امری ضروری دانست و اظهار کرد: به حول قوه الهی وبا تعامل وتلاش بیشتروالبته با جذب اعتبارات عمرانی گام مؤثری در راستای بهسازی معابر روستایی و دگرگونی چهره روستاهای شهرستان شوط برخواهیم داشت.

بی صبری رییس بنیاد مسکن شوط ضمن تشکر از تلاش ها و اقدامات فرماندار شوط در حوزه روستایی و بررسی مسایل روستاییان در اجرای طرح های عمرانی یادآورشد:درصورت افزایش و تامین اعتبار لازم قدمهای موثری درزمینه اجرای طرح هادی دردیگر روستاها بابرنامه ریزی و زمانبندی مناسب خواهیم داشت ، چون اجرای طرح هادی در روستاها گامی مهم برای توسعه، عمران و آبادانی روستاها و جلوگیری از مهاجرت روستاییان می باشد که با اجرای صحیح آن ، سیمای روستا تغییر می یابد که این نیز به نوبه خود سبب رضایت عمومی مردم می شود.