🔹ویژه برنامه گرامیداشت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س)، هفته زن و روز مادر با عنوان جشن میلاد کوثر

🔹ویژه برنامه گرامیداشت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س)، هفته زن و روز مادر با عنوان جشن میلاد کوثر
در سومین روز از دهه مبارک فجرو چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران: ویژه برنامه گرامیداشت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س)، هفته زن و روز مادر با عنوان جشن میلاد کوثر با حضور فرماندار،امام جمعه،رییس دادگستری،فرماندهان انتظامی و سپاه و تعدادی از ادارات و بانوان شهرستان شوط تجلیل از بانوان موفق در عرصه های فرهنگی- اجتماعی- علمی و مادران و همسران شهداء،جانبازان و بانوان روستایی

در مراسم گرامیداشت روز زن مطرح شد:

فرماندار شهرستان شوط در این مراسم گفت؛ مادران و زنان این مرز و بوم در پیروزی انقلاب اسلامی ، هشت سال دفاع مقدس و دوران سازندگی همگام با مردان ، دست از تلاش برنداشته و با حضور در مجامع و محافل سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و تقدیم فرزندان خود به انقلاب و نظام ، سهم بسزایی در انقلاب اسلامی و پایداری آن داشته اند .

عبدالهی اصل با اشاره به تقارن سالروز میلاد حضرت زهرا(س) و امام خمینی(ره) با ایام الله دهه فجر امسال بیان کرد: این ایام فرصت مغتنمی برای تبیین سیره فاطمی برای مادران و زنان جامعه اسلامی است.

نماینده عالی دولت در شهرستان شوط  با تاکید برفراهم شدن زمینه نشاط و ورزش بانوان گفت: دربرنامه ریزی های که در شهرستان برای نشاط و ورزش بانوان صورت گرفته نمونه بازر آن احداث سالن چند منظوره شهید سلیمانی و احداث پارک بانوان در شهر شوط به بهره برداری رسیده و همچنین تمام امکانات شهرستان در اختیار بانوان عزیز  می باشد .

فرماندار شوط از همکاری ریاست محترم دادگستری و دادستان شهرستان شوط در حمایت قضایی از بانوان تشکر کرد و گفت : دغدغه های این عزیزان، احیای حقوق عامه بالاخص بانوان شهرستان و حفظ حقوق شهروندی است،که در این زمینه کارهای لازم تا رسیدن به شرایط مطلوب باید ادامه یابد.

وی با اشاره به اینکه ایثارگری بانوان دراین روزهای سخت کرونایی با توجه به توصیه های بهداشتی قابل تحسین است، خاطرنشان کرد: مسوولیت زنان در این روزها برای ایجاد فضایی شاد، مفرح ، آرام و به دور از اضطراب در خانه که از آن به عنوان امن ترین مکان برای مبارزه با بیماری کرونا یاد می شود، بسیار اثرگذار است.

لازم به ذکر است در این مراسم تعدادی از زنان موفق سرپرست خانوار ، بانوان ورزشکار و کار آفرین و مادران و همسران شهداء و جانبازان مورد تجلیل قرار گرفتند.