با حضور فرماندار شهرستان شوط

جلسه شورای اداری شهرستان شوط

جلسه شورای اداری شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوط: نهمین جلسه شورای اداری شهرستان شوط با حضور فرماندار و بخشداران و اعضای شورای اداری و تامین در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

 امروز صبح نهمین جلسه شورای اداری شهرستان با حضور عبدالهی اصل  فرماندار شهرستان شوط ، بخشداران ، شورای تامین ، و روسای ادارات در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد .

عبدالهی اصل گفت : با کمال تاسف و تاثر، از کشته شدن ده‌ها نفر در حمله انتحاری به اتوبوس در استان سیستان و بلوچستان مطلع شدیم. در رابطه با این واقعه غم انگیز مراتب تسلیت و همدردی خود را ابراز نموده و برای خانواده ها و بستگان قربانیان صبر و شکیبایی و برای مجروحین شفای عاجل آرزومندم.

فرماندارشهرستان شوط  از حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن ماه تقدیر و تشکر کرد و افزود: در این شرایط حساس که دشمنان انقلاب اسلامی با ایجاد نقشه های اقتصادی به دنبال اهداف شوم خود بود این راهپیمایی عظیم فرصتی برای تجدید بیعت با ولایت و آرمانهای انقلاب اسلامی و یاس و ناامیدی دشمن تبدیل شد.

وی گفت بدینوسیله از یکایک مردم قدرشناس و همیشه در صحنه شهرستان شهرستان شوط  و مسئولان  شهرستان به واسطه این حضور باشکوه و دشمن شکن تقدیر و تشکر می نمایم.

فرماندار شهرستان شوط  از طرح های اجرا شده در شهرستان در دهه فجر اشاره کرد و گفت : در چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی شاهد دستاوردهای بزرگی درعرصه های مختلف علمی،  عمرانی، بهداشتی، و خدماتی در سطح مناطق شهری و روستایی بودیم که به همین مناسبت 20 طرح عمرانی ، بهداشتی ، آموزشی ، خدماتی در شهرستان شوط با اعتباری بالغ بر ۳۵ میلیارد تومان افتتاح و کلنگ زنی شد.

عبدالهی اصل تصریح نمود: د راستای روان سازی ترافیک شهرستان در محور ارتباطی شوط به سه راهی شوط فاز سوم این جاده با همکاری سازمان منطقه آزاد ماکو تا پایان شهریورماه سال 98 اجرا خواهدشد.

وی در راستای تنظیم بازار شهرستان شوط افزود تأمین به موقع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، قیمت گذاری کالاها و نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی از مهمترین وظایف ستاد تنظیم بازار است که این اقدامات در راستای بهبود کسب و کار و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و کسب رضایت آنان انجام می گیرد. به همین جهت حضور مسئولین میان مردم  اصناف و بازاریان با توجه به گرانی های اخیری که در کشور وجود داشت الزامی است.

فرماندار شوط تاکید کرد: ادارات جهت ارایه عملکرد خود بایستی با صدا و سیما همکاری داشته تا صدا و سیما نسبت به اطلاع رسانی آنها بین مردم اقدام نماید.

وی تاکید کرد کسانی که در راستای قاچاق کالا از جمله قاچاق چوب و دام زنده در شهرستان اقدام میکنندبا این افراد باید قاطع برخورد شود و دستگاه‌های متولی باید نظارت بیشتری داشته باشند.

فرماندار شهرستان شوط ،توجه بیشتر مدیران به تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی به مردم و رسیدگی هرچه بهتر به درخواست ها و امور شهروندان تاکید کرد