◾️بمناسبت ۱۰ تیر ؛ روز صنعت و معدن

🔻دیدار فرماندار به همراه شهردار شوط با رییس و پرسنل اداره صنعت و معدن و تجارت شهرستان شوط و عرض تبریک و تهنیت این روز

🔻دیدار فرماندار به همراه شهردار شوط با رییس و پرسنل اداره صنعت و معدن و تجارت شهرستان شوط و عرض تبریک و تهنیت این روز
👈به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛فرماندار به همراه شهردار شوط با رییس و کارکنان اداره صمت بمناست روز صنعت و معدن دیدار و گفتگو کردند.

◾️فرماندار شهرستان شوط:

 گشت‌های نظارتی باید به‌صورت دائم و هدفمند در سطح بازار حضور داشته باشند.

👈به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛فرماندار  به همراه شهردار شوط با رییس و کارکنان اداره صمت بمناست روز صنعت و معدن دیدار و گفتگو کردند.

فرماندار شهرستان شوط در دیدار با رییس و کارکنان اداره صنعت و  معدن و تجارت شهرستان به مناسبت روز صنعت و معدن اظهار داشت: تمامی حوزه های اقتصادی در اختیار این نهاد است و از این رو اهمیت و جایگاه این اداره بر کسی پوشیده نیست.

عبدالهی اصل گفت: انتظار می رود با توجه به شرایط موجود کشور راهبردهای جدید در این حوزه ارایه و سرعت اجرایی آن ها افزایش یابد، تصریح کرد: اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان با همکاری اتاق اصناف به صورت شبانه روزی  بر تمامی واحدهای صنفی نظارت داشته باشند.

نماینده عالی دولت در شهرستان رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی واحدهای صنفی در شرایط کرونایی را لازم و ضروری بیان کرد و گفت؛باید بر تولید ماسک در کارگاه‌ها و توزیع و عرضه آن در داروخانه‌ها نظارت بیشتری انجام شود و اداره صمت هم با تهیه ماسک ارزان قیمت در شهرستان مسئول و ناظر می باشد.

وی در پایان این دیدار با تاکید بر اینکه گشت‌های نظارتی باید به‌صورت دائم و هدفمند در سطح بازار حضور داشته باشند تا اجازه تخلف به متخلفان داده نشود، افزود: باید توجه داشت ضمن نظارت بر قیمت‌ها، منافع مردم و سلامت آن‌ها، کالاهای پرمصرف و موردنیاز مردم باکیفیت مطلوب تأمین و در اختیار آنان قرار گیرد.