اولین جلسه کمیسیون نظارت بر سازمانهای صنفی شهرستان شوط برگزار شد.

اولین جلسه کمیسیون نظارت بر سازمانهای صنفی شهرستان شوط برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوط : اولین جلسه کمیسیون نظارت برواحدهای صنفی به ریاست عبدالهی اصل فرماندار و با حضور کلیه اعضا در محل فرمانداری شهرستان شوط برگزار شد. #کمیسیون_نظارت_شهرستان_شوط

فرماندارشوط:
تشدیدنظارت برفعالیت قلیان سرا/اخذ پروانه فعالیت توسط صنوف فاقد پروانه/نرخ جدیدافزایش قیمت آرایشگاه های مردانه

برگزاری اولین جلسه کمیسیون نظارت شهرستان شوط

👈به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، جلسه کمیسیون نظارت شهرستان با حضور عبدالهی اصل فرماندار شوط ،   اعضای کمیسیون در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزارشد.

فرماندار شهرستان شوط در این جلسه اظهار داشت:کمیسیون نظارت مهمترین نهاد و رکن تصمیم سازی و سیاست گذاری بازار و اصناف می باشد و جایگاه مهمی در این عرصه دارد .

وی افزود: تشدید نظارت بر بازار جهت جلوگیری از افزایش قیمت کالاهای مصرفی خانوارها و هرگونه کم فروشی در بازار صورت می گیرد.

فرماندار شوط در رابطه با پروانه فعالیت اصناف در شهرستان گفت:اصناف که بدون پروانه کسب فعالیت میکند بایستی نسبت به تهیه پروانه کسب از نهادهای مربوطه از جمله بهداشت و اتاق اصناف اقدام نمایند.

 وی با تاکید بر ممنوعیت عرضه قلیان باتوجه به شیوع بیماری کرونا و لزوم قطع کردن چرخه انتقال این ویروس به هموطنان، خاطر نشان کرد: در صورت عدم رعایت ضوابط توسط متصدیان واحدهای صنفی با آنان برخورد قانونی  شده و براساس قانون واحد صنفی آنها پلمب می شود.

عبدالهی اصل در ادامه به بررسی و تصویب نرخ نامه جدید آرایشگری مردانه و تاکید بر نصب نرخ نامه در آرایشگاه ها و اطلاع رسانی لازم توسط اتحادیه صنفی مربوطه درباره چگونگی گزارش تخلفات مربوط به نرخ قیمت از سوی مردم و رسیدگی به شکایات مردمی در این زمینه تاکید کرد.