جلسه بررسی مسائل و مشکلات شهر یولاگلدی شهرستان شوط

جلسه بررسی مسائل و مشکلات شهر یولاگلدی شهرستان شوط
جلسه بررسی مسائل و مشکلات شهر یولاگلدی شهرستان شوط با حضور فرماندار، مدیر امور شهری سازمان منطقه آزاد ماکو،معاون فرماندار ، بخشدار مرکزی و تعدادی از روسای ادارات و اهالی و شورای اسلامی شهر یولاگلدی در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛
جلسه بررسی مسایل و مشکلات شهر یولاگلدی با حضور فرماندار، معاون فرماندار ، مدیر امور شهری سازمان منطقه آزاد ماکو، بخشدار مرکزی ،ادارات شهرستان، شهردار و شورا و اهالی شهر یولاگلدی در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان شوط در این جلسه با اشاره به این مطلب که اهالی شهر یولاگلدی دارای مردمی فهیم ونجیب می باشد افزود؛با نگاه لزوم ارتباط با مردم برای تسریع در خدمت رسانی به شما عزیزان این جلسه ترتیب داده شده تا مردم شریف شهریولاگلدی بدون واسطه  با خدمتگزاران خویش در ارتباط باشند و اعتقاد  داریم که مردم عزیز از سرمایه های گرانقدر نظام هستند و برای ما مدیران هیچ افتخاری بالاتر از خدمت به شما مردم نجیب نیست.

حسن عبدالهی اصل ضمن تبیین خدمات نظام در مدت 40 سال پس از پیروزی انقلاب و همچنین بیان خدمات ارزنده دولت تدبیر و امید از ابتدای روی کار آمدن تا کنون افزود:جمعیت روستائی، یک جمعیت علاقمند است و وظیفه ما مسئولان خدمات رسانی به آنان و ایجاد عمران و آبادانی در روستاهاست تا از مهاجرت روستائیان به شهر جلوگیری نموده و زمینه ترغیب به ماندن را برای آنان در روستاها فراهم نمائیم.

وی افزود: در شهر یولاگلدی طرح های خوبی در حال اجراست که از این طرح ها میتوان به احداث سامانه فاضلاب شهری و احداث مدارس و احداث سالن ورزشی و غیره  اشاره کرد که این طرح ها تا پایان سالجاری اتمام و به بهره برداری خواهد رسید.

فرماندار شوط  گفت: سند توسعه شهری یولاگلدی با همکاری شورای اسلامی  تهیه خواهد شد که امیدواریم با مشارکت مردم شاهد توسعه و پیشرفت این شهر در بخش های مختلف باشیم.

عبدالهی اصل نقش مشارکت مردمی در حل مسائل و مشکلات شهر یولاگلدی بسیار مهم است ، افزود: شرکت مردم در امور شهری باعث افزایش عزت نفس، افزایش تعامل اجتماعی، افزایش تجربه و مهارت و تقویت خصلت هایی نظیر  خود مسئولیت پذیری می شود و زمینه را برای تغییر و تحول در جهت تلطیف و پویایی شهر آماده می کند.

نماینده عالی دولت در شهرستان شوط ضمن تقدیر از مردم شریف شهرستان شوط بالاخص مردم شهر یولاگلدی که همیشه و در تمامی صحنه ها از مسئولین پیشی گرفته و در صف مقدم مبارزه با همه مشکلات و موانع سینه سپر کرده اند، افزود: ارتباط تنگاتنگ مسئولین و مردم از مشخصه های حکومت اسلامی است.

فرماندار شهرستان شوط با اشاره به نقش شورای اسلامی در اجرای طرح ها وبرنامه های مختلف و توسعه سطح شهر افزود : هم اندیشی و همراهی شورای اسلامی درجهت پیشبرد اهداف وافزایش نقش مردم در حل مشکلات ضروری است و انتظار می رود تصویب تمام مصوبات در راستای آیین نامه ها ، قانون ومنافع عمومی باشد.

شایان ذکر است در این جلسه روسای شورای شهر و اهالی یولاگلدی مسائل و مشکلات خود را در زمینه ی آب کشاورزی و آشامیدنی ، ساخت و سازها، برق ،گاز رسانی ، فضای آموزشی ،  سلامت و درمان، امنیت، راه ، مخابرات و …. مطرح کردند که توسط فرماندار ، مدیر امور شهری منطقه آزاد ماکو  و مدیران دستگاه مربوطه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

مدیر امور شهری سازمان منطقه آزاد ماکو در جلسه بررسی مسایل و مشکلات شهر یولاگلدی که در محل فرمانداری برگزار شده بود، افزود: مطالعات بازنگری طرح هادی شهر یولاگلدی در دست مطالعه و تصویب می باشد که انشالله جهت اجرا ابلاغ خواهد شد.

وی همچنین خاطر نشان کرد: طرح آرام سازی شهر یولاگلدی در جلسه شورای ترافیک شهرستان مطرح شده و کلیه عملیات زیربنایی آن توسط سازمان منطقه آزاد ماکو اجرا خواهد شد.

مهندس عبدالله زاده همچنین در خصوص احداث بلوار شهر یولاگلدی - پل عابر گذر و احداث پارک تفریحی و غیره  مطالبی را ایراد نمودند.